Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2006

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2006 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2005 ir prieš 2007 metus. 2006 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

2006 anoksai Gediminas Kirkilas tapo ministru pirmininku, kitaip tarian, premjeru. Tai apsiskelbė tada, kad po metų korupcijos neliks. Tai išsyk ir tyčiojosi visi, kad į save pasižiūrėtų. O tai ką jūs manot? Po kokių metų ėmė ir pareiškė, kad korupcijos nėra! Mes nejuokaujame, čia tikra istorija - pirma pažadėjo panaikinti korupciją, o paskui tiesiog paskelbė, kad panaikino ir korupcijos nėra.

O tai dar 2006 metais visi kalbėjo, kad butai brangz. Ir keista, bet išties kažkodėl dar brango. Tai oj, kaip klestėjo visokie ten NT prekeiviai tada... Vienok greitai atėjo 2007, laikyti paskutiniais ikikriziniais metais, bet vienok, kaip sako žinovai, tada krizė išties ir prasidėjo...

Pažymėtini ir 2005 metai, kuriuose slypi įvairios 2006 metų įvykių priežastys.


Svarbiausi 2006 metų įvykiai

  • Juodkalnija tapo nepriklausoma valstybe
  • Afrika gavo pirmą savo istorijoje moterį valstybės vadovę, ja tapo tokia Ellen Johnson, kuri tapo Liberijos prezidente
  • Saddam Hussein buvo pakartas
  • Kažkokia Tarptautinė astronomų unija ar tai sąjunga pakeitė planetos apibrėžimą ir iš planetų sąrašo išbraukė Plutoną, dėl ko mes protestuojame ir nesutinkame. Jie neteisūs, Plutono pašalinimas iš planetų sąrašo yra neteisėtas. Reikalaujame Plutono grąžinimo į planetas.
  • Kažkokie jaunuoliai sukūrė ir paleido Twitter tinklą, kurio taip ir nesuprato tie, kas gyveno Lietuvoje, nes tuo metu čia turėdami greičiausią visoje planetoje ir kartu nepaprastai pigų internetą, niekas nesuprato, kaip galima rašinėti tokias mažas žinutes. Likusiame pasaulyje, kur interneto greičiai būdavo dešimtis ar šimtus kartų lėtesnis, o netgi kilobaitas kainavo suskaičiuojamus pinigus, visi buvo pripratę naudotis primityviais SMS pranešimais, taigi, ten Twitter momentaliai tapo neįtikėtinai populiarus.


Įdomybės apie 2006 metus

  • Pirmas šitų metų skaičius yra 3 kartus mažesnis už paskutinį
  • Du viduriniai skaičiai yra nuliai
  • Sudėjus visus skaitmenis, gaunasi 8, kurie yra 4 kartus mažesni už pirmą skaitmenį

2006 metų mėnesiai

2006 metais buvo šie mėnesiai: