Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šeimos koncepcija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia vat tokią iliustraciją suradome tikro vyriškumo ir tikro moteriškumo, kad šeimos koncepciją gerai atitiktų. Tik vat vaikų paveiksliuke nėra, nes tėveliai upely nuskandino.

Šeimos koncepcija - tai čia pagal konservus ir krikdemus, o tiksliau pagal visokius ten klerikalus, kad bažnyčioj visi tuoktųsi arba bent jau zagse, kad valdžia viską kontroliuotų, kas su kuo gyvena ir kas su kuo vaikus darosi. Nes visi žmonės gi dibilai, nieko nesupranta, kas tas per daiktas yra šeima, todėl valdžia ir turi pasakyti, kaip šeimyninį gyvenimą daryt, ir pareguliuot tinkamai, kad atsirastų šeimyninė laimė.

Tai čia mes galim priminti, kaip dar nesenais Karalienės Viktorijos laikais, prieš šimtuką su trupučiu metų, valstybinės ir religinės komisijos tikrindavo pirmą naktį, kaip jaunavedžiai pisasi, kad nustatytų, ar ko nors netinkamai nedaro ir pagal tai nuspręstų, ar tinkama santuoka, ar netinkama.

Tai čia dar ta proga socialinės saugos ar kaip ten ministras Dagys kartą pareiškė, kad vienišoms motinoms jokių ten pašalpų nereikia, nes jos pačios kaltos, kad vyro nesusirado. Ir dar kad vaikų namus irgi reikia nustot finansuot, nes čia jų tėvai kalti, kad jie tėvų neturi.

Tai čia dar norim primint, kad anokia Jonaitienė irgi labai pagal tą pačią koncepciją gyveno, ir bažnyčioj tuokės, ir su vyru buvo, ir vaikus vieną po kito gimdė, o paskui juos pasmaugė ir dabar kalėjime sėdi.

Tai čia mes ir komentuot nelabai galim, tik vat taip vat pasisakyt.