Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pasaulio pabaiga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dokumentinėje nuotraukoje parodyta, kaip 2012 metais atėjo pasaulio pabaiga, kur iš planetos Nibiru išsilaipino Domo Kunas ir visus suėdė

Pasaulio pabaiga bus 2012 metais, kai ateis kajukas visokiems svoločiams, netikėliams, pyderams ir kitiems iškrypėliams, supermamoms, kiaušingalviams, seimūnams, Pidedijos adminams ir kitoms visuomenės padugnėms bei atmatoms. Išliks tik tie kurie... Ne visi, oi ne visi, ... tik geriausieji!

Anie niekurie sako, kad kajukas bus dėl to, kad staiga, pyst, atzvimbs tokia planeta Nibiru, kuria kadaise pribuvo musyse anunakiai, kurie atliko čionais genetinius bandymus ir iš beždžionės išvedė dvi primatų rūšis: žmones ir žydus. Žmones pavertė vergais ir sukišo į kasyklas, kad tie aniems kastų uraną, o žydus paliko ramybėje, nes anie nieko dirbti nemokėjo, o dar labiau nenorėjo. Dabarties žmonėms bus kajukas, o žydus sukiš į kasyklas anų vietoje...

Dar kiti niekurie skalambija, kad pasaulio pabaiga bus dėl majų, kurie velniai žino kada ir kodėl į savo stelas sukišo anokias ten A-bombas su laikrodiniu mechanizmu[1]. Bet tuo niekas netiki.

Visais laikais buvo žinomos tikslios datos, netgi tie - kas gaus galą, bet mes tiksliai žinome, kad pasaulio pabaiga ateis kiekvienam, kadangi kiekvienas žmogus yra atskiras pasaulis. Įdomus šis reiškinys tuo, kad jo metu galima pasižiūrėti į savo nekečiamų žmonių pabaigą, o gal net pagrįsti nepelnytai nepripažintą savo svarbumą.

Pasaulio pabaiga labai įdomi tiems: kas dirba nekenčiamą darbą, bezdelninkams, bomžams, scenaristams, laukiantiems egzamino, ofisų ir valstybinių įmonių darbuotojams, pencininykams ir visokių sektų atstovams.

Pasaulio pabaiga neįdomi: dibilams, biznieriams, narkomanams, ritualinių paslaugų vadovams, tam kas darosi plastines operacijas ir kaupia popierinius pinigus, perka nekilnojamą turtą beigi perka obligacijas. Taip kad Gruodžio 21 jie jau bus susivėlinę.


Dar žr. apie pasaulio pabaigą


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.