Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2012

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2012 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2011 ir prieš 2013 metus. 2012 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

Svarbiausi 2012 metų įvykiai

Šiais 2012 metais buvo daug svarbių įvykių:

  • Buvo atrastas Higgso bozonas, kuris yra kažkokia elementarioji dalelė, kuri nelabai aišku, ką daro ir kuo svarbi, nes tenai jau ta tokia fizika, kurios beveik niekas negali suprasti
  • Vladimiras Putinas vėl buvo išrinktas, o jei tiksliau - tai save išsirinko per eilinius rinkimus. Prieš tai vietoje savęs buvo palaikęs tokį Dmitrijų Medvedevą, kuris buvo feikinis Rusijos prezidentas. O tada štai Putinas ir sugrįžo.
  • Koksai tai Felix Baumgartner pakilo oro balionu į stratosferą taip aukštai, kad paskui kai šoko žemėn, tai dėl kritimo greičio kuriam laikui pasiekė viršgarsinį greitį. Taip tasai vyrukas tapo pirmu planetos asmeniu, kuris garso greitį viršijo, neturėdamas jokio skraidymo aparato, o tiktai jo kūną apsaugančius drabužius. Tiesa, drabužiai buvo ne šiaip kokie nors, o visas skafandras.
  • Barack Obama laimėjo antrą kadenciją ir vėl tapo JAV prezidentu
  • Jungtinės Karalystės sostinėje Londone įvyko vasaros olimpinės žaidynės


Įdomybės apie 2012 metus

  • Šiuose metuose yra skaičius 12, o jis yra toksai pats, kiek mėnesių yra šiais metais.
  • Šių metų pirmas ir paskutinis skaitmenys yra vienodi ir yra 2, nors viduriniai skaitmenys ir skiriasi

2012 metų mėnesiai

2012 metais buvo šie mėnesiai:


Kažkokios senos naujienos apie 2012 metus

Štai tokie saliutai pasirodys 2012 metais virš majų piramidės, o tada ateis pasaulio pabaiga, kuri nužudys planetą

2012 - neva paskutinieji visos žmonijos metai, sakoma, grius realybė visame gražume, manoma, netgi mūsų Pipedija prapuls (bet tai dar neįrodyta). Kiti mokslinčiai sako mat pasikeis pasaulis, bus neva labai šalta, o gal net ir beprotiškai karšta.

Kitokie mano, kad visai nieko nebus, bet gyvenimas taps neįmanomas gyventi, infliacija, devalvacija didelė vyks, atsiras nauji PSD, pavyzdžiui, mokestisorą, neva netgi Bubilius Kybys taps nemirtingas. Dar kiti net teigia, kad kaip tik taps visiems gerai gyventi, bus visko, ko tik nori, bus pradėta vertinti dvasines vertybes, pavyzdžiui, tikrąją meilę, pinigų netgi nebus (tai tai vertė lygi 0), panašiai kaip komunizmas bus. Kuriems nesvarbu, taigi sako, niekas nesikeis, bus kaip bus, neva seimūnai veiks savo, marginalai savo ir t.t.

Vat, manoma, 2012 tokie 2012 bus... Pipedija pareiškia: pagyvensim, pamatysim, o gal ir 2013 metų sulauksim.

Dar 2012 vyks tenai olimpiados žiemininės tataigi Austrijoje, vienok gi dar tęsiasi 2011, o iki 2012 dar liko nemažai laiko.

Upd. Va ir tikėk pranašystėmis - jau 2014 atėjo...