Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Olimpiada

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Olimpiada arba Olimpinės žaidynės - komercinis renginys, kuriam ilgus metus ruošiasi visi pasaulio sportininkai, ryja vaistus ir treniruojasi iki nuprotėjimo. Už tai viso labo gauna medalį, bet kartais vyriausybės juos tada apipila pinigais. Nesgi Olimpiada ne tik komercinis, bet ir labiausiai politinis renginys, nes kuo daugiau šalis gauna medalių tuo ji rimčiau pasaulyje atrodo. Dėl to Kinijoje sportininkai veisiami nuo trejų metų ir specialiai ruošiami olimpiadoms, o kurie feilina tai jau patys suprantat...

Kasmet olimpiados tampa vis brutalesnėmis, ypač žiemos, ką patvirtina paskutiniai įvykiai Vankuveryje, kur sportininkai verčiami dideliu greičiu čiuožti nuo kalniuko kol neišsitėškia į šalia trasos esančius stulpus, dar prieš prasidedant oficialioms žaidynėms, kad taip patrauktų didesnį žiūrovų ratą.

Olimpiados avataras yra penki skirtingų spalvų žiedai. Ką jie reiškia nežinia, nes "citus, altus, fortus" tilptų ir į tris žiedus.

Olimpiados būna žiemos ir vasaros. Tai akivaizdi diskriminacija, nes tropinių šalių gyventojai tiesiog eliminuojami iš kas antros olimpiados. Tai galima būtų išspręst tik įvedus papildomas dvi sausros sezono ir drėgnojo sezono olimpiadas, bet tada olimpiados būtų kiekvienais metais, o tai komerciškai neatsipirktų.

Svarbiausia gi visų olimpiadų dalis - tai daugybė TV transliacijų, bilietų ir reklamos, per kurias pardavimai pasiekia milžiniškas aukštumas. Dėl milijardinių sumų kovoja turtingiausios pasaulio šalys, tačiau laimėti vietą olimpinėms žaidynėms pavyksta ne visoms.


Olimpiada ir Lietuva

Lietuva olimpinėse žaidynėse daugiausiai medalių surinko du kartus - 2000 ir 2012 metais. Tai kaip tik tada, kai premjeras buvo Andrius Kubilius, kuris dėl visko kaltas. Vienok tų žaidynių būta nemaža, taip kad galim pasidžiaugti, kad sportas vis dar Lietuvoje yra ir galimai dar ilgai bus.

Taip kad gal ir neblogai, kad parsiveža sportininkai apdovanojimų, nes džiaugsmo daug sukelia, o kartais dar ir pasaulinių sensacijų pridaro visokių, kaip kad garsioji Rūta Meilutytė, šokiravusi staiga visus, nes netikėtai ėmė ir aplenki bet ką, ką tik papuola. Taip kad pasidžiaugimui apdovanojimais ir medaliais mes čia jums pateikiame visokių sąrašų.

Dar turim pasakyti, kad labai nepatinka lietuviams žiema, todėl nei vieno medalio lietuviai per jokias žiemos olimpines žaidynes negauna niekada, tai čia netgi ir neminėsim tų žaidynių netgi.

1992 Olimpinių žaidynių medalininkai

Taigi buvo vos du medalininkai 1992 Olimpinėse žaidynėse, kur vyko Barselonoje:


1996 Olimpinių žaidynių medalininkai

Užtat 1996 Olimpinėse žaidynėse Atlantoje buvo pravalas, nes tik krepšinikai išvis kokį nors medalį ir telaimėjo, taip kad šių metų sąrašas gavosi kraštutinai trumpas:


2000 Olimpinių žaidynių medalininkai

Štai tokie 2000 metais buvo Lietuvos medalininkai ir laimėtojai Olimpinių žaidynių, kurios vyko Sidnėjuje, kurios tapo Lietuvai rekordinėmis pagal medalių skaičių:


2004 Olimpinių žaidynių medalininkai

O štai medalių 2004 Olimpinėse žaidynėse, kurios vyko Atėnuose tai jau buvo mažiau, užtat bent jau tauresni:


2008 Olimpinių žaidynių medalininkai

O štai kai jau 2008 Olimpinės žaidynės vyko, tai aukso medalių užtat išvis nebuvo, nes Pekinas blogas miestas buvo Lietuvai, taip kad tokie gavosi laimėtojai ir apdovanojimai:


2012 Olimpinių žaidynių medalininkai

O štai tokie buvo laimėtojai ir medalininkai 2012 Olimpinių žaidynių Londone:


2016 Olimpinių žaidynių medalininkai

O čia jums 2016 metų Olimpinių žaidynių Rio de Žaneire medalininkai, nors ir be aukso, bet vis šis tas:

2020 Olimpinių žaidynių medalininkai

Olimpinės žaidynės Tokijuje turėjo vykt 2020-ais, bet sušiktas koronavirusas pakeitė planus ir jos vyko 2021 metais.

Šįkart jau vėl apsitriedėm kaip 1996, tad sąrašas vėl trumpas - va koks jis: