Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sportas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sportas - sveikata. Bet tai melas, nes kur tik kokie krepšininkai, tai ir visokie sąnariai sužaloti, ir sausgyslės, o paskui dar skandalai dėl narkotikų ir alkoholio. Taip kad sveikatos čia nerasit.

Sportas - tai pinigai, nes kur tik smarkiau viskas vyksta, tai ir liejasi turtas upeliais, pradedant nacionaliniu stadionu ir baigiant auksiniais medaliais.

Sportas - tai gyvenimo būdas, nes kai nėra smegenų, tai telieka sportuoti. Aišku, tai melas, nes dar yra šachmatai ir šaškės, kur galima sportuoti ir su smegenim, bet be raumenų.

Sportas ir Lietuva

Sportas yra pats mėgstamiausiais lietuvių užsiėmimas - tą daugiau nei akivaizdžiai parodo treningų didmeniniai ir mažmeniniai pardavimai. Pati mėgiamiausia Lietuvoje sporto rūšis yra beisbolas, mat beisbolo lazdų pardavimai irgi yra dideli, o dargi žinant kad varguoliai, neturintys pinigų nusipirkti lazdos, jas drožiasi iš lazdyno. Kadangi neblogai sekasi pardavinėti krepšinio kamuolius galima svariai teigti, kad lietuviams nuo seno garsus sportas yra krepšinis, bet niekad Lietuva nelaimi jokių čempionatų ir olimpiadų, nes vis kažkokios objektyvios priežastys sutrukdo. Čia jums Pipedija pranašauja, kad niekad ir nelaimės, nes tų priežasčių tik daugės. Bet tai netrukdo kokioms nors alkoholio firmoms skleist reklamą, kad Lietuva - krepšinio kraštas.


Pipedijai žinomos sporto rūšys

Žemiau jas pavardinsim, tai jei ką praleidom, tai papildykit ar pataisykit: