Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lazdynai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lazdynai - toksai Vilniaus rajonas, kuris visai kažkur visiškai gale, pasiekiamas netgi per visai kitą pusę, nei normalūs Vilniaus rajonai. Pastatytas kadaise sovietmečiu, šis rajonas taip ilgai buvo apleistas, kad dėl to netgi pasidarė gražus, mat dabar jis yra viena iš nedaugelio vietų, kur savivaldybė dar neužsiėmė masiniu medžių kapojimu. Taigi, žalias, malonus, mielas rajonas, dabar daugiausiai apgyvendintas visokių senukų.

Aišku, pagrinde Lazdynai susideda iš chruščiovkių, o žmonės gyvena ten vieni iš neturtingų, daugiausiai pensininkų, tai dėl to tenai nėra jokių kabokų, o ir parduotuvės yra mažos, kuklios, neturinčios jokių prabangesnių prekių, labiau jau primenančios įvairias kaimo parduotuves. Užtat gal todėl čia ir nelenda NT vystytojai, tai todėl šis rajonas ir yra vienas iš jaukesnių ir malonesnių.

O dar Lazdynai garsūs, kad jų viename tolimiausiame pakraštyje yra išvažiavimas į Gariūnus, o nelabi toli nuo tos vietos - dar ir Lazdynų ligoninė.

Savo kažkuriuo pakraščiu Lazdynai susisiekia berods su Karoliniškėmis, nors sunku pasakyti, nes Lazdynuose mes nebūnam, mat pernelyg jau tolimi pakraščiai.