Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karoliniškės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Karoliniškės yra vienas seniausių Vilniaus kaimų, stūksantis ant aukšto Mėnulio kalno, tarp Televizijos bokšto ir Spaudos rūmų.
Tai - unikalus mikrorajonas, šlovingai kuriantis šių laikų istoriją!

[Turinys]

Monstrai dvyniai - naujas architektūrinis šedevras - irgi priklauso Koralams. Kas, kad už Pilaitės prospekto stovi...

GPS ir turistams

  • Karoliniškės įsikūrę palei Dunojaus pločio Laisvės prospektą (Liberty avenue) ir savo galu remiasi vos ne į Gariūnus. Dabar čia tiesiamas didžiulis ir nekokybiškas tiesiai ant smėlio pilamas aplinkelis, kad būtų daugiau triukšmo ir užterštumo ir dar daugiau remontų.
  • Per Koralus driekiasi bent dvi ilgos troleibusų linijos, rajonas turi tris lokalius maršrutus, prasidedančius ir užsibaigiančius prie Vaivorykštės
  • Rajonas dalijamas į senamiestį ir naujamiestį, kairįjį ir dešinįjį bei šiaurinį ir pietinį dalis.

Lankytini objektai

Kas nebuvo Karoliniškėse, galėtų praleisti gerą pusdienį ekskursuojant po rajonėlį. Čia galima pasirinkti, kuriuos objektus verta aplankyti Koraluose:


Aptriušę, apsilupinėję, apšerkšniję ir vietomis papeliję, nerenovuoti Koralų daugiabučiai šiurpina ne vieną praeivį...

Įžymybės

O vieną kartą Karoliniškėse apsilankė ir pasibaisėjo tūlas Andrius Užkalnis. Tai karoliniškiečiai jam netruko atsaką sugalvoti ir bene penkiais punktais paprotinti rašytoją. Tas, aišku, užtraukė didžiulę gėda, jiems buvo Laža, nes po tam prasileido šansas pasišildyti žvaigždės spinduliuose.

Kita, neabejotinai ryškiausia Karoliniškių įžymybė, legenda - tarsi globėja ir užjaučianti, suprantanti ir išmintinga bei jaunatviška tetulė - buvusi rajono seniūnė Danutė Bekintienė