Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Danutė Bekintienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Danutė Bekintienė
Jei pritartume, kad politka kyla iš savivaldos,tai Danutę Bekintienę drąsiai galime laikyti tam pavyzdžiu!
Kas nežino šauniosios Koralų seniūnės Danutės Bekintienės, kuri, aplenkusi skaistyklą Savivaldybėje, per rinkėjų malonę pateko į Seimą?!


Teta Danutė

Nepavadinsi Danutės Bekintienės ryškia ir charizmatine asmenybe, bet už tai dalis tvirtai tars - "sava". Tai patvirtina savotiškai išdykęs jaunatviškas požiūris, drąsa eksperimentuoti ir tikėjimas rezultatu. Tos žmogaus savybės daro Danutę Bekintienę mylimą jaunimo, o todėl, kad ir su senimu randa bendrą kalbą, tai dar kur Koralų turguj vadinama paprasčiausiai - teta Danute...


Polytika

Kad ir kaip makabriškai skambėtų, bet "Gerosios Danutės" įvaizdis buvo sėkmingai pasitelktas rinkimu agitacijai, kai su Konservatoriais Danutė Bekintienė žengė į Seimą. Kas iš to gaunasi - dvi kadencijos tokioj vietoj, kur ir iš savų charizmų nors tvenkinį tvenk.

Viena aišku - Danutei Bekintienei tinka Seimas - jai labai tiktų ir Europarliamentas, bet vis tiek labiausiai ji mylima ir laukiama savo Karoliniškėse!


Rinkimai į Seimą

O praėjusiais rinkimais 2008 metais D. Bekintienė bukvaliai kalė varžovams į klyną, paverždama 6 iš 21 tūkstančio rinkėjų balsus ir toli užpakaly palikdama artimiausius konkurentus