Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rūta Meilutytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai Rūta Meilutytė verkia auksinėm čempionės ašarom, o visas pasaulis mato trispalvę!

Rūta Meilutytė - viso pasaulio lietuvių ir šiaip visų numylėtinė, nes vos 15 metų, o jau pasaulio olimpinė čempionė, taip kad Olimpiada čia ne šiaip sau, o tikrai apstulbinta, nes nieko panašaus pasaulis dar nematė. Čia gi reikia pagalvoti: tai ne tik pirmas plaukimo auksas Lietuvai, čia išvis jauniausia kada nors olimpinį medalį laimėjusi plaukikė pasaulyje!

Ir štai jau galim pranašauti drąsiai: krepšinis atgyveno, tegyvuoja plaukimas, ypač moterų, nes tik šiosios garsina Lietuvą!

Dar reikia pastebėti, kad Rūta Meilutytė yra emigrantė, gyvenanti kažkur Anglijoje, kur ir išsitreniravo, tapdama stebuklinga plaukike. Ir nutarė Lietuvą atstovaut. Taip kad čia apie emigrantus dabar galima pasiskųsti, kaip jie iš Lietuvos bėga, nes jei būtų ana Lietuvoje, tai gi pas mus plaukimo baseinų sportinių nėra, taip kad ir jokių ten čempionų nebūtų. Taip kad štai jums ir prašom, dargi visame gražume.

Blogas Kubilius, bloga valdžia, žlugdo ir žemina sportą, jaunimą ir žmones, taigi nuoširdžiai pasidžiaukime, kad mergaitė iš nepilnos šeimos, kurią valdžia ištrėmė iš okupuotos Lietuvos sugebėjo...


Paminėjimai Tviteryje

Kas tai ten atrado šitą nuotrauką, tai štai jums ir prašom, viena mergina padarė per minutę daugiau, nei visos Lietuvos garsinimo programos ir visoks ten Lietuvos prekės ženklas sugebėjo padaryti per visą Lietuvos istoriją

Rūtos Meilutytės dėka Lietuva pirmą kartą pasaulyje pakliuvo į Tviterio trending topikus, katrie rodo, apie ką labiausiai pasaulyje žmonės kalba. Ir negana to, pakliuvo vienu metu į tris trending topikus iškart, kas pagal poveikio stiprumą yra tolygu kokiam nors Saulės užtemimui ir Naujiesiems Metams kartu sudėjus.

Vienok reikia pasakyt ir kitą reikalo pusę: pasirodo, Lietuva užsieniečiams - tai ne kokia nors Lithuania, o visai kažkokia neaiški Litouwen. Taip mūsų šalį vadina tie užsieniečiai.

Kiti gi buvo dar labai vėlgi šokiruoti, kad Rūtai Meilutytei vos 15, tai dabar ji patapo visų pasaulio jaunų bachūriukų įsimylėjimu ir taip toliau, su kuo ir sveikinam!


Kontroversijos apie Rūtos Meilutytės pasirodymą

Štai jau kilo kalbų iš visokių komentatorių ir vaikystės gynėjų, kad visa ta transliacija, kur per Olimpines žaidynes buvo rodoma, galėjo būti kažkokia neteisėta, nes Rūta Meilutytė juk dar nepilnametė, taip kad čia negalima to daryti ir TV neturėjo teisės ir nuotraukose bei transliacijose jos veidas turėjo būti užtušuotas.

Taip kad čia Pipedija irgi laikydamasi nepilnamečių apsaugos nuo informacijos, sako, kad negalima to daryti, nes tai yra aiškiai kažkam stogai pavažiavo, nes durnių kiekiai neriboti, o tą dar prieš 100 metų įrodė Einšteinas.

Upd. Patyrusi olimpinę sėkmę Rūta Meilutytė išvis išnaglėjo - pradėjo dalyvauti visur ir visada ir susirankioti visus aukso medalius, it šarka kokia. Dėl to ant jos labai pyksta rusai ir visi kiti plaukikai.