Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos prekės ženklas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ežiukas mielas, paprastas, naivus ir vaikiškai nuoširdus - išsyk sukeliantis mintis ir norą pasidomėti, kas per šalis pasirinko tokį prekės ženklą? Taip, tai Lietuva!
Oficialus Lietuvos prekės ženklas - nepritaikytas nespalvotai spaudai, turintis šaltas, atgrasias spalvas, nekeliantis jokių teigiamų asociacijų, neužstringantis atmintyje, netgi nesukeliantis išvis jokių minčių - tiesiog belenkaip užrašytas užrašas "Lithuania"

Lietuvos prekės ženklas arba Lietuvos prekinis ženklas - tai anoksai valdžios fiasko, kitaip tariant - feilas. Sukišo melejonus, o gavo purvinom spalvom užrašą "Lithuania", kuris nei į tvorą, nei į mietą. O prieš tai buvo dar didesnis feilas, kai išrinko kažkokį prekės ženklą, kuris net ne nukopipyzdintas, o išvis nukopijuotas nuo kažkokio Kanados miestuko. O ir dabartinis Lietuvos prekės ženklas panašu, kad nukopipyzdintas gali būt...

Upd. O tai dabar dar kažkokie vertelgos bando dar vieną prakišt Naują Lietuvos prekės ženklą, jau trečią, ir vėl atrodo, kopipyzdintą...

Tai dar kažkaip pastebėt galim, kad nei vienas iš išrinktų simbolių nenešė nei jokios prasmės, išskyrus užrašą, nei buvo kaip nors įdomus ar galintis sukelti minčių kokiam nors užsieniečiui. Tai kaip gi parduoti Lietuvą, jei tokia prekė yra, o išskirtinumo neatsiranda? Taigi tame ir esmė, kad prekės ženklas šiaip sau savaime iš oro vertės nesukuria, tai ir pardavimai iš jo savaime irgi neatsiranda.

Upd. O tai dabar jau kai Ežiukas išpopuliarėjo ir vis nauji žmonės skelbia, kad tai tikrasis Lietuvos prekės ženklas - tai kai kurie jau net ir herbą siūlo keist - mat Ežytis besąs geresnis!

Originalus ežiukas - toks, kokį jį sukūrė Milzinai.com interneto kūrėjai

Ežiukas - neoficialus Lietuvos prekės ženklas

Užtatai Pipedija skelbia ir platina blogerių bei nepriklausomų piliečių akciją: naudok prekės ženklą "Ežiukas": taip paremsi tikrą ir nepriklausomą prekės ženklo idėją. Šis ženklas - tai ne šiaip ženklas: jis savotiškai ir linksmai šokiruoja, suteikia džiaugsmingus, malonius jausmus ir priverčia pagalvoti: "koks juokingas, vaikiškas ir linksmas, malonus padarėlis, ši šalis - Lietuva - turėtų būti nuostabi ir miela!". Būtent vaikiškumas ir paprastas nuoširdumas šį ženklą paverčia nepakartojamu, išties neturinčiu analogų pasaulyje - įsimintinu ir unikaliu.

Imkim Ežiuką, platinkim ir naudokim jį: tai džiaugsmas, švelnumas ir naivus grožis mums. Įsidėkime į savo puslapį kiekvienas - juk šitaip galim visiems pasakyti, kokią norim matyti ir kitiems parodyti savo šalį!


Lietuvos prekės ženklo palyginimas su kitų valstybių prekės ženklais

Tai vat palyginkim ir atraskim, koks prekės ženklas pastebimas lengviausiai? Žinoma, kad Ežiukas! O ar išvis pavyko atrasti tą oficialųjį Lietuvos ženklą?

Dar žr.