Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kosovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Modernus miestas, va, satellitai kokie ant stogų! Kosovas toksai Kosovas!

Kosovas - ogi tokia nepriklausoma valstybėlė, kaip ir Lietuva, tik šioji nuo Serbijos atsiskyrusi. Tataigi 2008 m. šalyje įvyko revoliucija, subėgo visi kosovčinai, automobilius, konteinerius vartyti pradėjo, gasdinti vyriausybę deglais begėdžiai ėmė, įsijungė visa serbų kariuomenė, vienas į kitą netgi akmenys svaidė, tačiau netolimais neva amerikosų garbingi kariai ėjo, ko gero, Macdonalds ieškoti, bet, žėk, užklydo ne tenai, susigalvojo pagalbą suteikti, mat galvojo paintball serbams nelabai einąs, tai ir ištaškė visus, liko berods tik kelios bobutės, tad Nepriklausomybė buvo iškovota!