Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Automobilis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Automobilis - ne prabanga, o susisiekimo priemonė! Tai jau šitaip sakė ne kas kitas, o didingas Rusijoj siautėjęs pusiau lietuvių, o gal ir ne visai kilmės šarlatanas Ostapas Benderis. Iš tos meilės automobiliui visi vadina jį mašina, nes kitaip būtų per ilgas žodis. Tai dargi nenuostabu, kad būtent šįjį straipsnį ir sukūrė ne žmogus, o kažkoks keistas tas Botas - vis apie automobilizmą ką nors parašo, tai gal ir gerai, tik galėtų aiškiau...

O šiaip tai automobilis, sako, su keturiais ratais būna, bet Valinskas kažkadais jį nubaudavusiems policininkams per teismus įrodė, kad ir su trimis gali būti, tai čia kaip kam pagal kišenę. Juoba, kad kokia nors Reliant firma tai keliasdešimt metų normalias trirates mašinas gamino, kad ir kaip iš jų ten kas tyčiojosi.

O vis tiek geriausios Tačkos yra Gonska ir Taksi - pačios greičiausios. Tokias tik į didžiąsias lenktynes, kur daugiausiai benzinas veltui eikvojamas. Duotų mums kas tiek benzino - tai dar ne taip nulėktume!

Be abejonės, labai svarbus ir klausimas, kokią mašiną pirkti, tai čia mes irgi aprašėme visus atsakymus: kaip išsirinkti mašiną?

Mašinų rūšys

Taigi egzistuoje visa krūva ginčytinų klasifikacijų, iš kurių viena sako vienaip, o kita kitaip. Tai dvi tarpusavy prieštaringas betgi populiarias mes čia ir pateikiam.

Autotransporto klasifikacija pagal rūšį

O taigi irgi mašina, skalbimo mašina, dar ir varoma kojomis, tai sveikatai sveika

Tai šioji klasifikacija manomai teisinga, nesgi maždaug ši ir yra kelių eismo taisyklėse nurodyta

Autrotransporto rūšiavimas pagal klasę

O tai šioji klasifikacija populiari yra liaudyje, nes matomai tomis kelių eismo taisyklėmis niekas netiki, o ir šiaip sudėtingai kaip tais gaunasi, visai netikroviškai:

Tai gal čia dar ne viską surašėm, tai papildykit...