Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rolls Royce

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Netgi 30 metų senumo rolsas atrodo taip gerai, kad visi pavydi.
Čia kažkoksai senas Bentley ir senas Rolls Royce, kurie fotografiškai demonstruoja, kad išties tai ta pati mašina buvo, tik grotelės skirtingos

Rolls Royce - tai tokios angliškos mašinos, kur išties tai būna limuzinai jau ne tik ta perkeltine prasme, o jau tikresne matyt, kur išties limuzinai. Nors ką ten tie limuzinai - štai anksčiau mašinos buvo kaip mašinos, o dabar tai Rolls Royce buvo nupirkta kažkokio Volkswagen, o paskui perparduota į BMW, tai gaunasi gal netgi ne visiškai angliškos mašinos, o visai neaiškios.

Ir visas tas Rolls Royce išdalinimas ir išpardavimas įvyko tiktai todėl, kad pardavimai nepaėjo, o jie nepaėjo tik todėl, kad kainos buvo per didelės. Štai čia ir pamoka, kad nereikia gaminti visokių gerų mašinų, o reikia gaminti pigų šlamštą. Nes jei pigaus šlamšto negaminsi, o gaminsi geras mašinas, tai ne tavo mašinas nupirks, o tave patį.

O dar kadaise seniai Bentley buvo irgi šitos pat Rolls Royce padalinys, gi netgi tiek, kad abi mašinas su tais pat varikliais ant tos pat važiuoklės ir netgi su tais pat kėbulais, tik kažkaip skirtingai patiunintais gamino. Tai paskui netgi buvo nelabai aišku, kas kurias mašinas kūrė, nes pradžioje lyg ir Rolls Royce kūrė Bentley naujesnius modelius, bet paskui jau lyg ir Bentley pagrindu buvo gaminami Rolls Royce, o paskui vėl lyg tai atvirkščiai, jau netgi sunku pasakyti kaip. Kažkokios nesąmonės buvo.

Bet paskui Rolls Royce išsiskyrė su Bentley ir vėl viskas pasidarė paskirai. Tai po kažkiekos perpirkimų Rolls Royce paskui priklausė tokiai Vickers korporacijai, kuri 1998 metais pardavė viską Volkswagen firmai, bet tada paaiškėjo vienas niuansėlis: jie pardavė viską, įskaitant ir prekės ženklą, simbolius ir taip toliau, išskyrus Rolls Royce pavadinimą. Tai gavosi labai keista situacija, kai viską turi, bet pavadinimo negali naudoti, nes jis toliau priklauso kitai firmai. Ir tada tie Vickers pardavė Rolls Royce pavadinimą BMW. Tai tada Volkswagen susiprato, kad nieko nepasieks ir jau patys pardavė visą Rolls Royce markę BMW, tai dabar šitiems ir priklauso. O pas Volkswagen pasiliko Bentley. Tai tiktai nuo kokių 2003 metų galų gale Rolls Royce ir Bentley pasidarė paskiros markės.

Visi žino, kad tikri Rolls Royce buvo tiktai kai jie buvo visiškai angliškos mašinos, o dabar tai jau nebetikri, tai neverta pirkti.

Nieko čia gero, visi žino, kad tos angliškos mašinos lūžta labai, neverta jomis važinėtis, čia tik durniai visokie jas gali pirkt, nu kam tiek pinigų švaistyt?