Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pikapai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia tai, kaip turi atrodyti amerikoniška mašina - tai ne koks nors tiuningas ir ne perdirbtas sunkvežimis, o serijinis Navistar International CXT modelis, skirtas asmeniniam naudojimui.

Pikapai - tai tokios mašinos, kur lyg ir kaip ir lengvoji mašina, bet išties tai kaip koks sunkvežimis ar gal furgonas. Europoje tokios mašinos laikomos varguolių transportu, nes labai nepatogios ir darbinės. Vienok ten, kur važinėja amerikoniškos mašinos - pikapas yra prabanga ir pasididžiavimas, nes yra didumo beveik kaip autobusas, o gal netgi ir didesnis.

Taigi, štai kaip skiriasi prabangos supratimas skirtingose planetos dalyse - sunku tuo netgi ir patikėti. Ir išties - kai kurių pikapų gamintojų vidutinis Europos gyventojas nėra netgi pavadinimų girdėjęs, o juo labiau tokių pikapų nėra matęs. Tai net įsivaizduoti sunku, kad geras pikapas gali būti brangiau ir kiečiau netgi už kokį nors limuziną.

Kai kurie spėlioja, kad gal ir pikapas, durnos panų kabinimo metodičkės pavadinimas, yra kilęs JAV, nuo pikapų, kaip mašinų - nes esą rekomenduodavo kursų lankytojams, kad jie važinėtų pikapais, nes tada išsyk matosi, kad mašinoje sėdi alfa patinas.

O čia štai - kuklus maždaug melejoną kainuojantis Brabus perdirbtas gelendvagenas, nes paprastas gelendvagenas amerikonams yra ne lygis.


Dar žr.

  • Toyota Hilux - legendiniai pikapai, kur sako, kad išvis nesulaužomi