Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Amerikoniškos mašinos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Amerikoniška mašina)
Jump to navigation Jump to search
Klasikinė amerikietiška mašina - 1957 metų Oldsmobile 88. Tokioje mašinoje ant sėdynės galima kaip ant lovos gulėti, skersai mašiną, nesulenkus kojų, nes pakankamai plati.
O čia - 1970 metų Buick Wildcat mašina - sportinis kupe. Irgi tokio pločio, kur galima gulėt skersai mašinos.
Tikriausia amerikoniška mašina - tai būtinai pikapas koks nors, nes tiktai tokios mašinos yra pačios tikriausios. Kaip šita 2020 metų GMC Sierra

Amerikoniškos mašinos - išties tai truputį gaidys, o ne mašinos. Nes amerikonų gatvės dvigubai platesnės, benzinas pigus, kaip vanduo, tai aišku, jie tokiais didžiuliais grabais važinėja.

Tai žinoma, vienintelė į Lietuvą įvežama markė - tai Jeep, na gal dar Hummer, bei truputį Ford. Tai ir vienais, ir kitais, ir dar trečiais važinėja tie, katriems visokie kompleksai reiškiasi. Ar ten pimpalas per trumpas, ar nestovi, ar šiaip moterų baisu. Tai pagal tai aišku ir atskirt galima, kad amerikoniška mašina didelė kokia nors.

Pačioje gi Amerikoje labiausiai gal mėgstami pikapai, kurių europiečiai išvis nesupranta.


Amerikietiškų mašinų keistenybės

Tai aišku dar ten tokių reiškinių yra įdomių, kad visos mašinos Amerikoje kiek kitokios. Vat pavyzdžiui, kaip būna, parsivežė vienas pažįstamas kažkokį Golfą iš ten, galvojo bus gerai, nes geras Golfas, ponaujis, galingas, navarotai visokie ten, kondicionieriai ir taip toliau. Na ir paaiškėjo, kad viskas tame golfuke visiškai ne taip. Visas 10cm platesnis, 10cm ilgesnis, nei viena detalė netinka ir šūdas o ne mašina.

Tai ten visos mašinos tokios.

Ir pavyzdžiui, kai kas nors galvoja, kad Ford yra amerikoniška mašina, tai labai klysta, nes Ford tiktai Amerikoje yra amerikoniška, o Europoje tie fordai ir mažesni, ir geresni, ir taip toliau. O japoniškos mašinos Amerikoje net ir vadinasi kitaip, pavyzdžiui Honda vadinasi Acura. Tai jei gatvėj pamatysit kokią Acura važiuojančią, tai iškart žinokit, kad dibilas ja važiuoja, nes argi normalus žmogus tokią mašiną pirks?

O dar ir policija labai keikiasi dėl tų amerikoniškų mašinų, nes ten ir lempos blogos, ir dar kažkokios nesąmonės visokios.

Taip kad vat jums ir prašom.


Amerikietiškų mašinų gamintojai ir modeliai

Nors aišku, markių ten gyvas velnias šiaip, tai kaip kurios, ypačiai senesnės, tai visai gal ir įdomios būdavo:

...ir dar krūva visokių kitokių, kur jau neatsimenam taip ant greitųjų, tai čia papildykit kas nors...