Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Toyota Hilux

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia gal ne reklama, o kažkieno sukurtas kažkoksai bajeris ar pokštas, bet gi labai jau panašus į tiesą, nes kiek tik bepažiūrėsi į kokius nors reportažus apie laukinių šalių karus, tai beveik visada Toyota Hilux pamatysi.

Hilux - tai tokios japoniškos mašinos, kurias gamina Toyota. Lyg ir nedideli sunkvežimiai, kaip sakant, pikapai tokie, bet legenda sako, kad neįtikėtinai atsparūs viskam, negendantys ir neužmušami.

Aišku, nežinia, kaip tos legendos ką sako, nes daugelis auto mėgėjų daug visokių nesąmonių linkę pripasakoti. Bet štai kartą kokie tai Top Gear veikėjai darė bandymus su Hilux - skandino jūroje, daužė, laužė, padeginėjo, užkėlė ant sprogdinamo daugiaaukščio stogo ir taip toliau, ir net po viso to, mašina vis dar užsivedinėjo. Tiesa, kadangi bandymai buvo daromi su kažkokiu visai jau senu, nuo senatvės kiaurai surūdijusiu Hilux, tai negalime pilnai garantuoti, kad šitoksai atsparus bus ir koks nors naujas Hilux modelis.

Vienok, visi, kas tik keliauja po visokias laukines šalis, Afriką ar Artimuosius Rytus, ar po kokią nors Indokiniją - visi žino, kad vietiniai visur ten šitas mašinas vertina ypatingai gerai.

Vienok jei jau paprasti civiliniai pikapai taip gerai tinka vietoje kariškų mašinų - tai matyt, kad kokybė ir atsparumas čia tikrai nemažas.

Čia taip gerai prirašėm, kad galvojam dabar, kad gal verta ir mums patiems kokį nors seną Toyota Hilux trantą nusipirkti. Galėtume užrašyti didelį užrašą "Pipedija" ir važinėtis kur nors po šiukšlynus, nebijodami, kad užstrigsim.