Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Švediškos mašinos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai jums puikus plytos pavidalo švediško dezaino pavyzdys visame gražume

Švediškos mašinos - tai tosios, kur išvaizda baisesnė, nei pas baisiausias rusiškas mašinas, nes dezaineriai pas juos - iš kalnų išlindę troliai, kurie kai padaro, tai baisu žiūrėt.

Užtatai iš vidaus tos mašinos - visiška savo išvaizdos priešybė, nes ir patogios, ir šiltos žiemą, ir šiaip visai gerai važiuoja. Nes švedai jas daro taip, kad tiktų švediškoms žiemoms, kurios tikrai nešiltos, o ir džiaugsmo jiems patiems nekeliančios. Taip pat dar pažymėtina, kad švedai didele dalim yra visokie kaimiečiai, tai jų mašinos paprastai turi talpias bagažines, kur galima sukrauti daug bulvių maišų, malkų ir belenkokio kito turto, o visos sėdynės išsilanksto taip, kad kiekviena švediška mašina savo esme - greičiau jau traktorius, nei šiaip automobilis.

Gi kita vertus, kai visokie amerikonai neseniai švedų Volvo ir SAAB nupirko, tai staigiai visus švedų kūrėjus išmetė lauk ir pradėjo gaminti kažkokius Opel ir Ford pamėgdžiojimus, taip kad greitai švediškos mašinos pavirto į kokį tai pasigailėtiną pigų kliedesį, o galų gale buvo su visomis gamyklomis parduotos kiniečiams. Taip kad jau neverkite, brangūs Pipedijos automėgėjai, kad švediškų mašinų daugiau nebus, o teks jums džiaugtis naujomis, dar prastesnėmis kinietiškomis mašinomis.

Tai Pipedija dabar žino tokias švediškas mašinas: