Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arūnas Valinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Arūnas Valinskas

Čia kaip ir istoriją savom lūpom Arūnas Valinskas kažkada papasakojo, kad buvo pirmūnas, paskum humoristas, paskuj TV vedėjas, dabar ir Seimo vedėjas spėjo pabuvoti, o po triuškinamo TPP pralaimėjimo Europarliamento EP rinkimuose, toks bendražygis Saulius Stoma veja Valinską lauk iš partijos. Ir apskritai ta TPP kažkokiu zbrodu patapo, kai rinkimus laimi Šoumenai, o paskum valdžia atitenka žulikam!

Nu čia visi pažįstam Valių...

Dargi galim pridėt, kad šitas dar buvo įkūręs BTV, pakol nesugalvojo parduot lenkams.

Seimo vedėjo karjeros pabaiga

Išperdolino Seimas Arūną ValinskąSeimo pirmininko pareigų, su švilpimu (со свистои) išperdolino... Sakė, kad jis nors ir Fajnas, bet parliamentui vadovauti netinka - visą tiesą į akis tėškė!. Kalė, kaip turi būt, jam dėl užsienio politikos, kad negražų gyvenimo būdą veda ir į Seimą žulikų prisivedė. Dar sakė, kad Arūnas Valinskas - Ožys (atpirkimo)!

Tas aiškinosi apsižioplinęs...


Artūras Valinskas, kaip grupuotės narys

Taigi dar per visokią spaudą išlindo, kad anoks mafukas Rolandas Michalskis besąs kažkokiu Arūno Valinsko draugeliu, o ir nuotraukų iš vakarėlių su daktarais visokių, tai triukšmas baisus kilo - Dalia Grybauskaitė dukart siūlė jam atsistatydinti pačiam, arba jis bus atstatydintas Seimo sprendimu. O patsai Arūnas Valinskas atsistatydinti siūlė savo paties partijos nariams ir aiškino kaip koks Paksas, esą įrodymų nėra.

Tai čia ta proga Laimontas Dinius, Aleksandras Sacharukas, Saulius Stoma, Ligitas Kernagis baisiai Valinsku piktinasi, o pats Valinskas jiems patiems siūlo seimūnų mandatus sudėt, kad įrodytų, jog jie besantys doresni už jį.


Arūnas Valinskas smaugia Saulių Stomą

O sako, kad kartą Saulius Stoma grimavosi kažkokiai laidai, o tada paslapčia patyliukais įsėlino Valinskas, griebė ir ėmė smaugti. Tačiau pasmaugti nepavyko, tai buvo nesėkmingai, tačiau Saulius Stoma nesikreipė į prokuratūrą, o po kažkiek laiko kreipėsi į Seimo etikos komisiją, kad nubaustų Valinską už pasikėsinimą[1]. Tai matomai, kad į teisėsaugą nesikreipė, nes įrodymų neturėjo.


Visokie pasisakymai apie Valinsko politinę karjerą

  • Kai tiesioginio eterio virtuozas žurnalistams pranešimo kelis sakinius skaito iš lapelio, galima tik užjausti. - anoks blogeris Daugaila
  • A. Valinskas atrinko iš savo chebros pačius beviltiškiausius dūbus ir kartu su jais atitinkamai pasivadino „Ąžuolo“ frakcija. - anoks LJ blogeris Kreivarankis
  • Šou verslo rykliui pripažinti nepilnus metus trunkančios politinės karjeros fiasco, suprantama yra neišpasakytai sunku. - žurnalistas ir LJ blogeris Rytas Staselis


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.