Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vyriausybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip spalvingai ir gražiai, tiesiog puošniai pasipuoštų Vilnius, tapdamas patraukliu užsienio svečiams, o ir gyventojams būtų teikiamos paslaugos, o dar ir įdarbinti gi juk galima tuos pačius žmoes tenai pat!

Vyriausybė - jos kaip ir nėra, kiti gi sako - politikai - tai tiesiog moralinės prostitutės, tai ko čia ir norėt!

Nedarbo ir imigracijos problemos

Lietuvės moterys, gyvenančios situacijoje be išeities, kai jomis valdžia nesirūpina, išvyksta į užsienius uždarbiaut, pas arabus ar į Olandiją, kur nors Oksfordo gatvėje stovi paskui, tampa sekso vergėmis, kuriomis albanai prekiauja, jas niekina, terorizuoja ir kankina. Tokia pasibaisėtina padėtis - tai vyriausybės neveiklumo pasekmė!

Ir aju nekalbant apie tai, kad čionais į Lietuvą vežamos sekso vergės iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos, katros irgi pakliūna į kriminalinių struktūrų nagus - neabejotinai šitai yra to paties vyriausybės neveiklumo pasekmė.

Vyriausybės reforma

Ne vienas užsienio turistas, atvykęs Lietuvon, nori pramogų, o kokios gi pramogos be moterų? Būkim realistais: prostitucija buvo, yra ir bus - tad šią rinką reiktų sureguliuoti pagal geriausius pasaulio pavyzdžius, kokiais pasižymi Olandija ar Tailandas, ne veltui jau nuo seno šias šalis vadina pasaulinio turizmo centrais!

Tai ir Lietuva turėtų apsispręsti ir legalizuoti šį verslą, taip apsaugodama dirbančias moteris ir užtikrindama jų teises. Betgi nuolat iškeliamas klausimas - tai apie vietą, kur būtų įrengtas "raudonasis kvartalas". Ir čia Pipedija siūlo puikiausią išeitį - įrengti viešnamį Vyriausybės rūmuose. Tokiu būdu ne tik būtų išspręsta visa prostitucijos problema, bet ir būtų galima panaudoti tam jau pritaikytas patalpas bei daugelį puikią patirtį turinčių darbuotojų - tikrų profesionalų!

Sėkmė visai Lietuvai

Lietuva - drąsi šalis! Mes galime apsispręsti ir įgyvendinti šią puikią idėją, kuri nei neabejojam, nuskambėtų per visą pasaulį, taip išgarsindama mūsų šalį ir sutraukdama milžiniškus turistų centrus. Ir dar svarbiau, kad tai nieko nekainuoja, nes tiesiog būtų optimizuota dar viena vyriausybės veiklos sritis, kas padėtų išspręsti biudžeto problemas, juolab, kad vyriausybė jau seniai užsiima seksu su šalies piliečiais!

Tai Pipedija dėl to inicijuoja akciją: perduokime vyriausybės rūmus viešnamiui!