Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prostitucija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Prostitucija - reikšmingas ir būtinas visiems verslas, nes jei to nebūtų, tai gal nebūtų ir visokių pr0n filmų, gatvinių merginų, šantažo, detektyvų, siaubo istorijų apie psichohilerius, visokių kino aktorių, politikų, žurnalistų, lupikautojų ir kitų abejotinų prostitučių.

Žmonija žino nuo senų senovės, kad prostitucija yra seniausia pasaulio profesija, nes sako, dar akmens amžiuje būta prostitučių, kurios parsidavinėdavo už akmeninius pinigus. Vėliau, tobulėjant įvairioms valiutoms, parsidavinėti jos ėmė už geležinius, paskui ir bronzinius, sidabrinius ir auksinius pinigus, o dar vėliau - ir už popierinius. Dabar gi pasaulis visai jau modernėja ir geriausiuose pasaulio viešnamiuose atsiskaityti puikiai galima bankų kortelėmis.


Prostitucija Lietuvoje

Lietuvoje prostitucija žinoma nuo seno, bet kita vertus, ankstesniais laikais čia prostitucija užsiimdavo daugiau atvežtinės merginos, bet padėtis keičiasi ir galų gale jau įgauname tautinę viešnamių kultūrą. Štai kad ir garsusis Garliavos viešnamis, kuris pasižymėjo nepilnametėmis aptarnautojomis, puikiai pasireiškė ir tapo gerai žinomu plačiuose sluoksniuose. Senesniais laikais, kai dar buvo sovietmetis, tai prostitucijos nebuvo, tą visi žino.

O dar vėliau jau buvo Lietuvos viešbutis, visoksai ten Delfinas ir kitokios įstaigos, kurios aptarnaudavo kokybiškai ir brangiai. O dabar gi lietuvaitės puikiai aptarnauja visokius klientus Amsterdamo kvartaluose.