Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Garliavos viešnamis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Garliavos viešnamis - anokia pasilinksminimų užeiga Garliavoje, Vytauto gatvės 142 daugiabučiame name[1], katroje ne taip jau seniai buvo daug linksmybių, nes kiekvienas klientas galėjo gauti puikių nepilnamečių mergaičių - moksleivių, kurioms buvo pasakyta aptarnaut, arba bus blogai[2]. Jau kaip ten detalėse būdavo viskas suorganizuojama, tai nelabai ir aišku, ale aišku, kad būdavo skiriami ir narkotikai, kad anos būtų labiau priklausomomis[3].

Vėliau gi dar tas pats viešnamis prasiplėtė, atidaręs ir savo filialą Laisvės alėjoje, kad klientams būtų patogiau, o ir laikraščiuose reklamavosi, kaip savaime aišku, kad masažo paslaugos, nes taip visi jie sako. Tai čia aišku, kad visiems aišku, kokias ten masažo paslaugas teikia nepilnametės. Vienok, kai 2006 prasidėjo byla dėl Garliavos viešnamio, tai tas filialas jau veikti ėmė savarankiškai, ale ir jam nuo 2008 buvo pradėta byla.

Dar paskui, jau bylos metu, paaiškėjo, kad nesusipratę suteneriai grąsė savo terorizuotoms mergaitėms, kad anoms ką tai negero padarys. Tai čia irgi su tuo aišku viskas, nes kai kurioms iš tų mergaičių netgi 14 metų nebuvo, kai jas prostitutėmis pavertė.

Tarp kaltinimų Garliavos viešnamio savininkui Elviui Bendoraičiui buvo štai tokie, kaip prostitucijos verslo organizavimas, vadovavimas nusikalstamai veiklai, nepilnamečių įtraukimas į nusikalstamą veiklą, neteisėtas laisvės atėmimas, neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, neteisėtas sprogmenų laikymas, neteisėtas disponavimas ginklais ir dar ten kažkas. Bet kažkodėl tenai nebuvo tokio straipsnio, kaip pedofilija, nes čia jau ką gali žinoti, nors toms mergaitėms amžius tai buvo jaunas, bet jau gal ir nesiskaito ar kaip čia suprast.

Nepilnamečių įtraukimo schema būdavo labai paprasta: Elvis Bendoraitis sukiodavosi apie mokyklą, vaišindavo mergaites, o per kokį mėnesį prisijaukindavo tiek, kad nugirdydavo, patratindavo, o paskui jau leisdavo rinktis: arba dirbti ir gauti kišenpinigių, arba ir tėvai sužinos, ir mokykla, ir dar bus primušta. Kaip paskui jau išaiškėjo, kai kada, esant reikalui, mergaites ir uždarydavo, ir laikydavo, būriu prievartaudami - todėl į kaltinimus buvo įtrauktas ir neteisėtas laisvės atėmimas.

Aišku, čia dar buvo tokių istorijų, kur advokatas Aidas Venckus pasirodė besąs kaltinamųjų gynėju ir aiškino, kad negali gi tos mergaitės tiesos kalbėti, nes išsigalvoja. Tai čia aišku, kad išsigalvoja, nes nepilnametės. Nugi kaip kitaip gali būti:

Šioms paauglėms buvo būtina paskirti psichologinę-psichiatrinę ekspertizę, ar jos, būdamos tokio amžiaus, gali normaliai suprasti ir vertinti tai, kas atsitiko[4]


Įvairūs su Garliavos viešnamio byla susiję personažai


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.