Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aidas Venckus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aidas Venckus - labai didžiai gerbiamas žmogus, advokatas, nusipelnantis liaupsių, žmogaus teisių ir nekaltųjų gynėjas, todėl čia ir aprašytas, nes Pipedija reiškia pagarbą ir taip toliau, nes labai gerai dar, kad yra tokių žmonių Lietuvoje, nes jeigu tokių jau nebūtų, tai būtų negerai.

Štai vat negana to, dar ir garsiosios Neringos Venckienės vyras, labai dėl to irgi vertas pagarbos, todėl Pipedija čia nuoširdžiai reiškia pagarbą. O taip pat ir gina Garliavos žmonių laisvę, o ir šiaip labai nusipelno, ir dėl to Pipedija sako, kad labai viskas gerai.

Nieko blogo tikrai Pipedija čia niekaip negali pasakyti, nes nėra tokio nieko blogo, visiškai tiktai gera, o tiktai negeranorių paskalos skleidžiamos, kurių čia niekaip negalime minėti, nes būtų labai negerai taip sakyti, nes taigi žmogus dirba savo darbą, o tikrai ne visi darbą dirba Lietuvoje. Todėl mes tiktai gera tegalime pasakyti apie Aidą Venckų. Nes tikrai nieko blogo negalime, nes žmogus labai nusipelnęs visai Lietuvai. Ir labai daug gero padaręs. Todėl reikia tiktai geruoju minėt.