Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Neringa Venckienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Gudriai besišypsanti NEringa Venckienė, atrodo, netgi džiaugiasi - matyt dar parodys mums politinių cirkų!

Neringa Venckienė, ilgai besislapsčiusi JAV, dabar jau yra Lietuvoje, nes ją išdavė JAV teismas, tai ir buvo ji parvežta. Vienok gi kadangi išduota tik su sąlyga dėl teisimo už smulkius nusikaltimus, jau niekas neabejoja, kad šitaip ji grįžo laisvėn, mat JAV prasėdėjo visą laiką, kiek tiktai reikia. Taigi, jau nors ir senos istorijos baigėsi, greičiausiai prasidės visokios naujos.

Neringa Venckienė - garsi seimūnė, dar ir drąsiečių partijos įkūrėja, nes jos dėka dabar visi žino šūkį TIE-SOS, o ir žino, kad šios nėra, o tiktai klanas visur, todėl ir Neringutė dabar jau yra bėglė.

Neringa Venckienė - Drąsiaus Kedžio sesuo, Kauno teisėja, kitaip žinoma kaip Nerša, padėjusi bent kažkiek judinti visą tą pedofilijos bylą ir siekusi, kad tyrimas nebūtų uždarytas. Tai dabar jinai kaltina prokuratūrą absurdiškais išsidirbinėjimais per prievartautos mergaitės apklausas, kai praėjus daugiau, nei metams nuo įvykių, 4 metų vaikui rodomos Jono Furmanavičiaus ir Andriaus Ūso nuotraukos, kur jie net į save nepanašūs. O tai prokuratūra paskui pagal tai jau svaido užuominas, kad čia matomai vaikui kažkas nesąmonių prišnekėjęs. Bet Venckienė, išmanydama teisę kaip savo kairę ranką, neužprotestavo naujų Furmonavičiaus nuotraukų, nors mergaitė atpažįsta J.F. tik iš 10 metų senumo...


Neringa Venckienė senose istorijose

Neringa Venckienė

O tai dabar dar naujesnis fokusas - pasirodo gi iš kažkur išlindo gandai, kad čia Neringa Venckienė - civilinių bylų teisėja, besanti intrigantė, kuri visą pedofiliją susigalvojo, kad Joną Furmanavičių - baudžiamųjų bylų teisėją, iš darbo išėst ir jo vietą užimt. Tai čia panašiai, kaip kokia notarė sugalvotų policijos patruliu įsidarbint ir dėl to prieš kokį policininką intrigas keltų. Tai čia šitų gandų pasakotojai jau ir mus pralenkė, nors ne taip lengva kliedesių mastais Pipediją perspjaut...

O tai dar čia aišku plačiai pasklido žinia, kad kai anoks žurnalas Moteris sugalvojo rengt 2009 metų moterį, tai vien kreipimųsi visokių ir emeilų bei laiškų ir panašiai, reikalaujančių į renkamų kandidačių tarpą įtraukti Neringą Venckienę buvo gauta 2,7 karto daugiau, nei išvis buvo gauta balsų iš balsuotojų. Tai čia irgi aišku rodiklis. Tai jau greitai tojo balsavimo rezultatai bus esą paskelbti, tai pažiūrėsim, kaip tie rinkimai buvo, ar išdrįso įtraukti Neringą Venckienę į apdovanojimus.

Vienok iš Venckienės vaiką atėmė brigada pareigūnų, Seimas atėmė neliečiamybę, o nuo šios visos istorijos jinai panašu kad nupušo, o kaip ir kiekvienam nupušusiam atsiranda visokių nerealių antgamtinių galių. Vat Venckienė pasidarė pranašu, ir ypač kas gerai ėmė sektis tai prognozuoti, kas nepateks į Seimą per ateinančius rinkimus į Seimą[1][2].


Neringa Venckienė - bėglė

Dabar jau nesaugu Lietuvoje, reikia iš jos bėgti...

Gi dabar Neringa Venckienė kažkur slapstosi, dingusi į užsienius, nes pedofilų klanas surengė sąmokslą ir joji tapo persekiojama susidorojimo auka, todėl ir teisybės Lietuvoje nėra irgi nebus. Taip kad bėgti reikia iš tos Lietuvos, nes kitaip ji pražudys visus dorus žmones.

Taip kad dabar jau Neringa Venckienė yra bėglė, šitokiu būdu įsirašiusi į bėglių sąrašą šalia kitų garsių politikų.


Upd.

Pagavo. Dabar Čikagos kalėjime kažkokiame. Taip jai ir reikia. Paskui jau pervežta į Lietuvą, po ilgų bylinėjimųsi ir delsimų.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.