Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TIE-SOS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai Kaune užrašas žvakutėmis jau dega naktį - TIE-SOS, vat ko žmonės nori

TIE-SOS - gal keisčiausias, paradoksaliausias ir visaip garsiausias šūkis, kuris gavosi toks, kad kaip bežiūrėsim, taip ir kyla klausimas, kokios gi valstybėje mūsų yra bėdos, kur tas teisingumas bei kitos gėrybės, nes kažkaip čia violetinė kedinė spalva kai plūstelėjo, tai ir pasidarė aišku, kad tikrai taip nėra, nes visai nėra kaip kitaip, kaip tik taip, kaip nesuprasi. Taip kad ir gavosi TIE su SOS.

Pati pradžia buvo, kai toksai Gitenis Umbrasas ėmė organizuoti kažkokias akcijas Vilniuje, o greitai ir Kaune viskas prasidėjo. Tai jau paskui dar labiau prasidėjo. Tai galų gale gavosi, kad žodis "tiesos" reiškia du dalykus:

  • Tiesos, kaip atsakymą į klausimą "ko mes norime?", kitaip tariant, kilmininką
  • Tiesos, kaip atsakymą į klausimą "kas tai yra?", kitaip tariant, vardininką

Iš šito jau galim suprast, kad gal ir tiesos norima, bet kad tų tiesų labai jau daug, o ne viena tiesa, kuria norėtųsi tikėt.


Teisėsauga ir TIE-SOS

Štai rimtai prasidėjo viskas kai Kaune kažkokie vaikai paišė kreidutėmis 2012 metų Birželio 6 ant kažkokios krantinės. Tai ėmė ir atvažiavo policija, nes negalima paišyti kreidelėmis ant krantinės. Ir suėmė ten būrelį kažkokių vaikų, nors ir negalima vaikų suimdinėt. Ir paskelbė, kad bus labai blogai. Paskui, tiesa, kažkaip paaiškėjo, kad jau paskui kiti vaikai ėmė ir pabaigė visvien tą užrašą, o nieko už tuos paišymus kreidutėmis niekas negalėjo niekam padaryt, tai kažkoks gavosi policijos apsijuokimas juokingas, nes nu patys pagalvokit.

Tai paskui buvo dar daug visokių pasipiktinimo bangų, o žodis TIE-SOS tapo kažkokiu kaip ir simboliu, kur vieniem reiškia pasipriešinimą, o kitiems reiškia kažkokius betvarkę keliančius violetinius drąsiečius, kur į Aleksoto mūšį žada eit ir apie Garliavos skerdynes skelbt.