Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pedofilų gynėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Pedofilų gynėjai - tai tie, katruosius Kedofilai įtaria kokia nors nepagarba Drąsiaus Kedžio menamoms idėjoms. Vat taip ir susipriešina visuomenė: arba tu kedofilas, arba pedofilas ar geriausiu atveju - tiesiog pedofilų gynėjas ar ten koks ūsofilas. Tai štai iki ko viską davedė ta valdžia ir jos korupcija! Tai galimai ir Pipedija čia atstovauja visokias nuomones šitaip matomai gal.

Dabar gi, kai jau klanas laimėjo Aleksoto mūšį ir surengė Garliavos skerdynes bei mergaitės išvadavimą iš nusikalstamų patvorinių letenų su nasrais, skelbiame jums tiesiai ir teisingai, kad teisybė triumfavo, nes jei jos nėra, tai nėra ir su kuo kovoti, o ir pati Neringa Venckienė dabar jau yra bėglė.


Neabejotini šūdai ventiliatoriuose

Nes žinia gi, kai šūdas į ventiliatorių pataikys, tai geriausia aišku slėptis kuo toliau, nes tik kur pasirodysi, tai ir nutaškys, betgi ne visi pasisaugo, taip ir Pipedija nepasisaugojus čia kažkokiu būdu įsivėlė ir dabar yra nutaškyta visokiom nenuplaunamom dėmėm, neabejotinai akivaizdžiai, ką gali pamatyti kiekvienas durnius...

Pipedija - tai šizofrenija, nes pedofilų gynėjai ir kedofilai kuria čia puslapius kartu, taip kad nenustebkit, kai mes į kliedesius panašūs, nes tai ne tik tarpu žmonių nuomonės, bet ir galvose beprotybė!!! Todėl dar neužmirškit paskaityti ir pedofilų deklaracijos prieš kedofilus, idantinai ir kita nuomonė būtų pateikta!


Anokia deklaracija kažkienotais

Galimai tuo metu, kai galimai visa tauta, surėmusi pečius galimai pergyvena dėl Drąsiaus Kedžio šeimos tragedijos ir galimai reikalauja, kad valdžia sutramdytų galimai įsisiautėjusį pedofilų klaną, tas galimas klanas galimai susirado galimų gynėjų ir galimų užtarėjų - taip aišku galimai ir visuomenė, ir žiniasklaida skyla į galimas dvi stovyklas, katrosios galimai priešingas nuomones ir atstovauja.

Ir galimai ne tik Prokuratūroje bei teismuose, kas jau galimai tapo įprasta ant galimos Lietuvos, bet ir galimai paskutinėje galimos laisvės citadelėje – mūsų spaudoje!

Greta galimai dorų, tautą palaikančių ir apie galimo pedofilų klano galimus juodus darbelius ją galimai informuojančių žurnalistų, atsirado ir tokių, katrie galimai visais galimai įmanomais būdais galimai pradėjo galimai išsukinėti galimai įkliuvusius to galimo klano galimus atstovus bei galimai begėdiškai aiškinti, kad tai ne jie galimai kalti, o galimai pats D.Kedys, jo sesuo, dukrelė ar dar kas nors - nesgi galimai visos pedofilijos skandalo versijos galimai turi teisę galimai egzistuoti.

O tai gal ir galimai maskuojant šiuos galimai nedorus veiksmus galimais rūpesčiais dėl galimai pažeistų pedofilų teisių, girdi, galimi pedofilai irgi žmonės ir tos garsiosios Žmogaus Teisės, katras galimai dauguma dorų žmonių galimai mato, kaip savo ausis, jiems priklauso galimai pirmoje eilėje.

Todėl, kad galimai juodi tų galimų žmogėnų galimi darbai galimai nebūtu užmiršti, galimai tauta galimai nusprendė galimai užvesti galimą Juodąjį Pedosąrašą, į kurį galimai bus įtraukiami galimai visi pasireiškę, kaip galimo klano galimų interesų galimi atstovai – tiek spaudoje beigi televizijoje, tiek jų galimi gynėjai galimuose valdiškuose galimai organuose, politikoje beigi visuomeninėse organizacijose. Tai aišku, čia galimai kriterijų aiškių gal ir nėra, betgi galimai reikia gi daryti, nesgi pagal ką čia dar galimai daugiau kažką galėtum galimai nuspręst?

Galimai kviečiame tautiečius aktyviai visą galimą sąrašą galimai pildyti beigi ilgam prisiminti.

Žurnalistai ir visuomenės veikėjai – galimai pedofilų gynėjai

Taigi, galimuose veiksmuose ir galimuose pasisakymuose, kuriuos mūsų galima nuomone galimai galima traktuoti, kaip galimą galimo pedofilų klano interesų galimą gynimą ir galimą atstovavimą, galimai pastebėti:

Dar akivaizdu, kad su pedofilais tas žodis gal nieko neturi net bendro...

0. Pipedija (Pipedijos autoriai nekatrie), žr.pvz. [1]
 1. Laima Žiūkienė-Lavaste (Lietuvos Rytas) [2]
 2. Vygandas Trainys (Lietuvos Rytas) [3]
 3. Daiva Norkienė (Lietuvos Žinios) [4]
 4. Virginijus Gaivenis laidos vadas (LNK, Abipus sienos) [5]; (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [6]
 5. Giedrius Leškevičius besišypsantis berniukas iš televizoriaus (LNK, Abipus sienos) [7]
 6. Dainius Pūras (psichiatras, sorošistas) [8] ir 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
 7. Arūnas Marcinkevičius (advokatas) [9]
 8. Arūnas Jonušas (Respublika.lt žurnalistas) [10]
 9. Jadvyga Pekarskaitė (Lietuvos Rytas) [11]
 10. Arvydas Lekavičius (Lietuvos Rytas) [12]
 11. Saulius Bartkus, (LNK, Kakadu) [13] (2009-11-11 d. laida), [14]
 12. Tomas Ališauskas, (LNK, Kakadu) [15] (2009-11-11 d. laida), [16]
 13. Ugnė Skonsmanaitė, (LNK, Kakadu) [17] (2009-11-11 d. laida), [18]
 14. Greta Čižinauskaitė, (Lietuvos žinios) [19]
 15. Tikras lietuvis (žymus internetų komentatorius) [20]
 16. Agnė Zacharevičienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [21]
 17. Miglė Greičiuvienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [22]
 18. Loreta Kraujutaitienė, advokatė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [23]
 19. Filomena Taunytė, rašytoja-daktarė, "Pedofilo kova su pedofilija" 2010.02.12 straipsnis Balse [24]
 20. Artūras Paulauskas (Buvęs Generalinis prokuroras, aktyvus LNK "Abipus sienos" ir "Naujos versijos" laidų dalyvis)
 21. Edvardas Čiuldė, Lietryčio publicistas [25]
 22. Artūras Račas, poptinklaraštininkas, [26] ir [27]
 23. Rita Miliūtė, TV laidų vedėja su dobermanės veido išraiška, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
 24. Egidijus Kūris, buvęs Konstitucinės Dvasios Apreiškimo Vyriausiasis Žynys, nūnai VU Teisės katedros vedėjas, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
 25. Edita Žiobienė, Vaikų teisių apsaugos kontrolierė, sorošistė, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
 26. Stasys Šedbaras, Seimo narys, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
 27. Vytautas Nekrošius, VU teisininkas-profesorius, 2010.05.18 BTV laida „Akistata su Lietuva“
 28. Ramunė Sotvarienė, 2010.05.19. "Alfa.lt" straipsnis "Valstybė - tai Garliava?" [28]
 29. Arkadijus Vinokuras, Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis, Premjero Kubiliaus patarėjas žydų turto klausimais, [29]
 30. Linas Slušnys, psichiatras, sorošistas, Vaikų raidos centro, kuriame buvo bandoma ištrinti Kedytės atsiminimus, direktorius, buvęs skandalingasis Klaipėdos narkomanų centro vadovas, [30] ir [31]. Dar tas sorošistas pakeitė Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos vadovo poste kitą pedofilų gynėją, irgi sorošistę Editą Žiobienę.
 31. Violeta Davoliūtė, "Lietuvos Ryto" publicistė, [32]
 32. Justinas Karosas, Seimo narys-socijaldemOkratas, Virginijaus Savukyno vedama LTV programa “Savaitės atgarsiai“, 2010 m. gegužės 24 d. [33]
 33. Rimantė Šalaševičiūtė, buvusi Vaiko teisių apsaugos kontrolierė, boba su kiaušais, Virginijaus Savukyno vedama LTV programa “Savaitės atgarsiai“, 2010 m. gegužės 24 d.
 34. Lina Mustafinaitė, Lietuvos Ryto žurnalistė, [34]
 35. Vanda Zaborskaitė, profesorė, lietuvių literatūros tyrinėtoja, kritikė, eseistė, [35]
 36. Vytenis Povilas Andriukaitis, Socialdemokratas, politikas, [36]
 37. Aušra Radzevičiūtė, žurnalo "Valstybė" autorė, kovotoja su Globaliuoju Atšilimu, straipsnis "Pedofilijos skandalai: prasideda panašiai, bet baigiasi skirtingai"[37]
 38. Jaunius Špakauskas, anoks Delfio rašeiva, tikėtina - vyr.redaktorės Monikos nenusisekęs giminietis, straipsnio pavidalo sąmonės srautas "Okupuojama mintis, arba kas bendra tarp O.Bin Ladeno ir D.Kedžio" [38]
 39. Karpienis, intelektualinio šlamšto generatorius bei nenutrūkstamo neskaidrios sąmonės sriauto retransliatorius Internetuose, katrasai gi teigia, kad pedofilų klano jokio gi nėra, jis tiesiog sukurtas Landsbergio ir Kubiliaus tam, kad užgniaužti racionalų opozicinį mąstymą [39].
 40. (įrašykite pavardę ir įdėkite nurodą į pagrindą)

O tai dar patikrinimas prokuratūroje...ir teisėjai nekatrie

Taigi vat patikrinimas prokuratūroje galimai gal nustatė, kad yra ir prokuratūros organų darbuotojai, gal ir ne tikslingai, bet gal ir sutampamai su galimo pedofilų klano galimais interesais vos ne metus laiko galimai vilkinę Kedytės galimo prievartavimo bylos tyrimą, kuriuos siūloma nubausti galimai simbolinėmis bausmėmis:

 1. Genovaitė Ročienė
 2. Rita Čivinskaitė
 3. Andrius Kiuršinas
 4. Nerijus Marcinkevičius
 5. Solveiga Gradzevičienė
 6. Zenonas Burokas
 7. Sigitas Jankauskas
 8. (vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)
 9. (vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)

O tai dar tokis didis pedofilų klano draugas, Kėdainių teisėjasBronius Varsackis, linksmai besikvatodamas liepė skubiai atimti mergaitę iš saugios senelių ir ciocių prieglaudos ir nedelsiant atiduoti galimai pedofilų bendrinykei Stankūnaitei, nors ana nei darbo, nei gyvenamos vietos neturi, o gyvena valdiškuose namuose apsauginių išlaikoma. [40] Tai ačiū Dzievuliui, kad Grybauskaitė, katra Prezidentė, liepė kitam, sažiningesniam Panevėžio teisėjui baigti tuos cirkus ir palikti mergaitę ramybėje. Tai tik anos dėka kolei kas liko pedofilijai it šūdo kandę.... Kol finale violetiniaibuduliai užsipuolė Čikagoje viešėjusią Prezidentę. Ir gavo savo šūdus atgal.____________


Pedofilų gynėjai dargi siejami su neaiškios pakraipos judėjimu, vadinamu Ūsiaus keliu.


Kviečiame pildyti sąrašą naujais galimais vardais su nuorodomis į šaltinius. „Geri darbai“ neturi būti tautos pamiršti.

Vieno ne_pedofilo, bet anų_gynėjo klausimas doriems Lietuvos piliečiams

Klausimas KEDOfilams:

"Kodėl jūsų nuomone visi kurių nuomonė kitokia nei jūsų, pagal jus yra pedofilų gynėjai?
Ačiū už atsakymą. Ačiū už tai, kad "Pipedijos" administracija ir ne administracija neištrins mano klausimo."
Ne_pedofilas

Atsakymas pedofilų gynėjui:

"Gal todėl, kad ta jūsų "kitokia nuomonė" de facto ir susiveda į pedofilų gynimą? Juk Ūsas nekaltas, kaip Paksas, ar ne?"
Gėda_pedofilų_gynėjams

Atsakymas Kedžio gerbėjui gynėjui: Visų pirmą aš neginų pedofilų. Aš tiktai išreiškiu savo nuomonę. Pagal jus išeina, kad yra tik viena teisinga nuomonė, o jeigu žmogaus kitokia nuomonė, tai jis jau pedofilų gynėjas. Man tai primena SSRS laikus. Tai, kad A.Žilius atėjo į apklausą visiškai girtas ir apmyžo prikuratūros laiptus jums yra visiškai normalu, bet jeigų į apklausą pvz L>Stankūnaitė būtų ayėjusi visiškai girta jums tai neatrodytų normalu ir dar labiau ją iškeiksnotumėt. Jūsų nuomone apie D.K. tik gerai arba nieko, nes jis yra miręs, bet kažkodėl kas antras interneto komentaruose iškeiksnojat A.Furmanavičių. Beje, ar jūs žinote kuom homoseksualai nuo pedofilų skiriasi? Ar jūms jie vienas ir tas pats?

Ne_pedofilas

Atsakymas pedofilų gynėjui:

Tai mes tamistos niekuo ir nekaltijam, o tik alternatyviai beigi lygiavertiškai išsakome SAVO NUOMONĘ, kad tamstelės išsakoma nuomonė=aršus pedofilų gynimas. Ir dar primename, jogei būtų labai malonu, jei tamsta atsikratytumėte bjauraus įpročio kalbėti už savo oponentą ir brukti anam į lūpas ano neišsakytus žodžius ar mintis.

Gėda_pedofilų_gynėjams

Čia dar tikri teisybės žinovai įsiterpia: Mes matėm viską vaizdiniais, juos mums transliavo psichotronais, visus įrodymus, katruos abi pusės čia bando paneigti ir nukreipti mano dėmesį nuo pasaulinio sąmokslo, jūs čia viską tikslingai darote ir esate saugumo agentai, pasamdyti, specialiai prijungėt psichotroną prie mano kompiuterio!

Pasipriešinęs saugumo agentams