Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ūsiaus kelias

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tai toks judėjimas, alternatyvus judėjimui Drąsiaus kelias. Šis judėjimas greičiausiai yra siejamas su Andriumi Ūsu (nors neaišku, nes andrių ūsų yra pakankamai daug! Kiekviename viešbutyje jų paprastai būna prisiregistravę po keletą) regis yra skirtas visų pirma kovai su kedofilija. Jo pagrindinis tikslas yra įrodyti, kad vaikų prievartavimu teužsiima tik ateiviai, o už nekaltą tvirkinimą bausti yra netolerantiška. Judėjimas, esamomis žiniomis, oficialiai dar nėra sukurtas, neturi oficialios internetinės svetainės, tačiau jo nariai laikas nuo laiko pasirodo eteryje ir kitokioje masmedijoje. Judėjimas "Ūsiaus kelias" yra siejamas su Pedofilų gynėjais.

Judėjimo tikslai yra išvardyti garsioje ir jau plačiai žinomoje Deklaracijoje prieš kedofilus, taip kad prašom ją kuo skubiau perskaityti ir kažkur pasirašyti arba paplatinti, nes kedofilai neturi likti nenubausti.


Ūsiaus kelio naujienos

šiandien, gegužės 14 d. visi Ūsiaus kelio dalyviai triumfuoja kartu su teisingumu - Kėdainių teismas, lyg tyčia penktadienį, liepė gražinti ateivių tvirkintą vargšę mergaitę jos teisėtai motinai Laimai Stankūnaitei ir kuo skubiau. Tačiau susirinkęs konkuruojantysis judėjimas Drąsiaus kelias nieko padaryti neleidžia. Atrodytų kad žmonės šiaip susirinko poterių pakalbėti ir trispalve pamojuoti, nū bet kad ne.