Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dainius Pūras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dainius Puras.jpg

Dainius Pūras - anoks psichiatras, nors sako, esą nieko bendra neturi su kaščenitais. Nors tapo psichiatru tuo metu, kai SSRS dominavo baudžiamoji psichiatrija ir geriausias politinių kaliniųligonių gydymas buvo paremtas elektrokonvulsine terapija bei aminazinu.

Tai dar Dainius Pūras buvo kadaise bene netgi kažkoks Lietuvos psichiatrų vadas, betgi buvo berods nuverstas, kai pasakė, kad visas tas sovietinių laikų diagnozes politines reikia peržiūrėti ir įvardinti, kas iš psichiatrų tokias skirdavo ir nuo tokių apsivalyt, kad visokia ten vangioji šizofrenija būtų išnaikinta. Tai aišku, kai kurie psichiatrai labai sunerimo ir netgi buvo kažkokių kalbų, kad jis mat patsai vangiąja šizofrenija gali sirgt, nes juk visi požymiai yra, nes kaip žinia, esminis vangiosios šizofrenijos požymis yra tas, kad ji neturi požymių, tad jį pagydyti reikia, paguldyt į durnyną kokį nors ir taip toliau. Tai kažkaip ten viskas tyliai baigėsi ir nurimo be jokių ten apsivalymų, o tačiau dabar Dainius Pūras pripažįstamas vienu geriausių Lietuvoje vaikų psichiatrų.

Užtat dabar Dainius Pūras yra politikas, sklando gandai, esą kažkokiu būdu kandidatuoja į Europarlamentą. Tipo Liberalų Sąjūdis - čia gal tie, kas su Paulauskiu?. Kažkaip susijęs su ALF ir dar ten kažkuo, tiksliai nežinom. A, ir dar trinasi Tviteryje - matyt, tai nauja politikų mada.

Ir blemba, nuotraukos čia jo neturim. Geriausia būtų kokia nors su psichiatro chalatu ir elektrokonvulsiškai gydomais ligoniais, o sienos aptaškytos krauju ir smegenimis iš lobotomiškai pagydytų pacientų, kaip tikrame filme. Arba visiškai priešingai - be psichiatro chalatų ir be elektrokonvulsiškai gydomų ligonių ir be kraujų ir smegenų ir lobotomijų ir be pagydytų pacientų, čia kaip sakant, ar vienaip, ar kitaip, kaip nors, kad visokių būtų įdomybių, nesgi visvien juk apie psichiatrus daugiausiai žinome iš tų siaubiakų visokių, kur naktimis telikai rodo, tai labai čia įdomu į kokį nors tikrą psichiatrą pažvelgt.