Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Filomena Taunytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Filomena Taunytė

Filomena Taunytė - garsioji rašytoja, daktarė, katra parašiusi kažkokią knygą, katroje savo gyvenimiška išmintim teigia, kad kur tik gėjus, tai gal ir nedaauklėtas koks, o visas jaunimas supuvęs, o ir ligos čia ne šiaip sau puola, ir taip toliau. Tiksliau aišku mes nežinom, nes tokių knygų neskaitom, bet vat taip žmonės kalba, kad nors moteriškei jau gan greitai bus ir kokie 100 metų, bet visuomenės pulsą šioji užčiuopianti gerai, kaip kokia Žemaitė ar kita garsenybė.

Tai su savo knyga Filomena Taunytė baisiai išpopuliarėjo, sumušdama visus perkamumo rekordus, dar ypačiai kaip debiutuojant, ir ją aplenkė gal tiktais vienintelis Andrius Užkalnis, katras irgi labai panšus tur būt, nes irgi jo nei neskaitėm, o tiktais laistėm jo knygas Coca Cola, o paskumei deginom.

Tai dar visokie pseudointelektualai dažnai aiškina, kad ta visa Filomenos Taunytės knyga tėra pigus šlamštas, tai čia mes drįstam abejot, nes žinome daug atvejų, kai panašios knygos pakliuvo į mokyklinį literatūros kursą, todėl drįstam su tais literatūros kritikais nesutikti kategoriškai ir vienareikšmiškai.