Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Coca-Cola

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Coca Cola)
Jump to navigation Jump to search
Tai čia dar kadais girdėjom nerišlių gandų apie tai, kad Coca-Cola ruošiasi įsigyti Carlsberg, tai išvis susijungimas būtų topinis...

Coca Cola arba Koka-kola arba tiesiog Kola - anoksai gi gėrimas amerikoniškas, irgi apipintas debilavotais mitais irgi legendomis, katras pasakoja vaikams ir taip didina pardavimuis.

Kaip sako, visą tą Coca Colą išrado kažkoksai buhalteris, toksai Frank Robinson, o iki tol tai tebuvo sirupas nuo kosulio.

Tai dabar pavyzdžiui visokie pasakoja, esą Coca-Cola receptas esą slepiamas po 9 užraktas slaptame seifiniame pastate ir jį atrakint tegali 9 Coca-Cola valdybos nariai, kartu susirinkę su nuosavais raktais ir slaptažodžiais. Tai blet, koks dalbajobas dar gali tokiu šūdu patikėt? Čia jei taip būtų, tai to limonado nei negamintų, nes išties gi bet kuri maisto ir sanitarijos tarnyba turi teisę patikrinti bet kurioj šaly bet kurias receptūras, o jų negavusi - uždaryt visą gamybą ir uždraust pardavimus.

Tai čia Pipedija turi pasakyt, kad esant tokiam fufelinių makaronų stūmimui, tai jau netgi ir Pipedija galėtų daug ko pasimokyt!

O vat užtatai ką esam eksperimentiškai patikrinę ir ne vieną kartą - tai, kad Coca Cola yra tikrai idealus langų plovimo skystis mašinoms, kai reikia nuplauti taip užkepusius vabalus, katrų nei Fairy niekaip nenuplauna: tai patrini truputį skudurėliu katras Coca Cola suvilgytas - ir vabzdžiai nusiplauna. Tik paskui reikia vandeniu perplaut, nes cukraus tame limonade daug, tai apdžiūsta. Ir svarbu kad ant mašinos emalės neužtikštų, nes paskui dėmės gali pasilikt išėstos. Aplamai Coca Cola geriau negerti, o naudoti kitoms paskirtims[1].

O tai dar kadais Pepsi pademonstravo eksperimentais, kad kai užsimerkę žmonės ragauja, tai pasirenka Pepsi, nes Pepsi skanesnis limonadas!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.