Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Buhalterė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Buhalteris)
Jump to navigation Jump to search
Štai šitaip buhalteriai išgelbsti įmones ir padaro jas turtingomis, nes visada iš kažkur gali atrasti pinigų

Buhalterė - taigi tas žmogus, kurios dėka įmonės nesubankrutuoja, o jų savininkai beigi direktoriai neatsisėda į kalėjimus, taip kad svarbiausi žmonės visoje įmonėje, nes be jų joksai verslas neišliktų, nes išsyk uždarytų VMI bei Sodra, o jei ir neuždarytų išsyk, tai pridėliotų baudelėmis, o tada jau ir uždarytų.

Buhalterė - tai tasai žmogus, kurio daugelis ir nepastebi, ir ignoruoja, bet jei ne buhalterė, tai įmonės nesisuktų. Ir išvis, jei jau pradedate galvoti apie įmonės steigimą, tai be buhalterės geriau nei negalvokite. O jei jau turite įmonę, tai tada jau galvokite apie kokį nors mokesčių planavimą ir dar kažką gudraus, nes kitaip jus tie mokesčiai suės, o patsai to irgi nepadarysit.

Jokia buhalterė ir joks buhalteris negali žinoti visų gudrybių (nes tam yra specializuoti mokesčių ekspertai, kadangi mokestinių keistenybių yra nesuvokiama gausybė), bet jei neturite buhalterės, tai ir be jokių gudrybių jums galas. Todėl pirma buhalterė - o jau paskui galit kažką ir galvoti.

Kažkodėl buhalterėmis dažniau būna moterys, tai gal todėl, kad vyrai nemoka skaičiuot ir vėjai galvose švilpia?


Visai rimtai apie buhalteriją

Istorinis faktas: buhalteriai išrado aritmetiką ir šiaip matematiką, todėl buhalterių skaičiavimai teisingiausi. Ne kas kitas, o senovės Indijos buhalteriai išrado skaičių 0, o taip pat išrado ir lygtis, nes balansų skaičiavimas - tai ne kas kita, kaip lygtis, kurioje kažkiek ten skaičių susideda arba atsiima ir viskas pavirsta į nulį.

Kadangi visi tikslieji mokslai, kompiuterija, fizika, chemija ir netgi šiaip prekyba yra paremta matematika, tai pabandykite dabar suvokti: jei ne kažkada senovėje buvę buhalteriai, tai nebūtų dabar jokių kompiuterių, mechanizmų, išradimų ir išvis gyventume kaip laukiniai iš kokios nors laukinės genties. Nes be buhalterių nebūtų matematikos, o be matematikos nebūtų nieko, kas yra dabar.

Kadangi buhalterės dažniau moterys, o rečiau būna, kad buhalterėmis būtų vyrai, tai štai jums ir įrodymas, kurio neranda feministės: visa civilizacija bei kultūra yra tik dėka moterų, nes jos išrado skaičius.


Įvairūs žymiausi pasaulio buhalteriai

Daugelis žmonių, žinomų visam pasaulyje ir išvis pasaulį apvertusių, buvo būtent buhalteriai. Ir tai labai natūralu, nes jei jau žmogus išmano skaičius ir moka logiškai mąstyti, ir netgi su mokesčiais susitvarkyti - tai akivaizdu, kad daug ko gali pasiekt.

Užtat čia jums sąrašas:

 • Elizabeth Arden - taigi toji buhalterė, kuri išrado kosmetiką ir išvis kosmetologiją, o dėka to tapo viena iš turtingiausių pasaulio asmenybių. O buvo tiesiog buhalterė.
 • Herbert Wells - taigi tasai buhateris, kuris išrado fantastiką, parašė tokias knygas kaip "Pasaulių karas" ir "Nematomas žmogus", o ir šiaip jo dėka visa literatūra pasaulyje pasikeitė. O buvo gi buhalteris.
 • Mayer Amschel - toksai vokiečių buhalteris, kuris dirbo buhalteriu, užsidirbo pinigų, o paskui pasikeitė pavardę į Rotšildą. Tai gavosi visi Rotšildai, o čia jau nieko nereikia daugiau aiškinti, nes visi žino, kas valdo pasaulį. O buvo tiesiog buhalteriai.
 • Heinrich Schliemann - irgi toksai buhalteris, kuris surašinėjo visokius faktus ir kelionių skaičius iš Homero kūrybos, o paskui juos skaičiavo, pakol apskaičiavo, kur yra Troja. O paskui paaiškėjo, kad Homeras ne pasakas rašė. Taip prasidėjo visas archeologijos mokslas. O buvo irgi tiesiog buhalteris.
 • William Sydney Porter - irgi buvo toksai buhalteris, nelabai sėkmingas, nes pakliuvo į kalėjimą už makliavones. Užtat kalėjime ėmė rašinėti apsakymus, pasivadinęs kaip O.Henry. Ir tokiu būdu tapo visos pasaulinės realistinės novelistikos pradininku. O buvo buhalteris tiesiog.
 • Frank Robinson - irgi buvo toksai buhalteris, kuris kažkokioje vaistinėje dirbo XIXa.,tai jis užrašė kažkokio sirupo pavadinimą ranka gražiomis raidėmis, o paskui ėmė ir pardavinėt, ir pinigų iš to užsidirbo, nes visai sėkmingai verslas augo. Tai tas užrašas buvo "Coca Cola". Irgi buhalteris gi.
 • Karl Marx - irgi toksai buhalteris buvo, bet čia jau liūdnesnis atvejis, nes jis išprotėjo. Bet netgi išprotėjęs buhalteris prikniso protą tiek visiems, kad iki šiol žmonės dar keikiasi. O atrodė - kas čia tokio, buhalteris kažkoks.

Žodžiu, geriau čia jau į buhalterius žiūrėti rimtai.


Visokie pastebėjimai apie buhalteres irgi buhalterius

Čia dar šiaip visokių atsitiktinių pastebėjimų apie buhalteres jums pateiksim, nes taip bus geriau:

 • Geras buhalteris miršta darbe, o blogas - kalėjime
 • Gera buhalterė debetą ir kreditą laiko skirtinguose smegenų pusrutuliuose
 • Buhalterija - tai matematikos pergalė prieš protą
 • Mėnesio gale geriau nekiškit prie buhalterių pirštų, nes nukąs su rankomis
 • Įmonė, kuri taupo ant buhalterių atlyginimų, bankrutuoja anksčiau nei suskaičiuoja sutaupymus
 • Jei direktorius rėkia ant buhalterės, šioji užsisklendžia savyje, o tada atsisklendžia VMI
 • Nebandykit suvedinėti sąskaitų su buhalteriais, nes šie sąskaitas suvedinėja geriau
 • Geras buhalteris kainuoja labai brangiai, o blogas kainuoja dar brangiau

Nuo senų laikų psichiatrai žino, kad jei žmogus su džiaugsmu moka mokesčius, tai jam laikas į ligoninę. Užtat kartą kažkokio Rabinovičiaus paklausė, kiek bus 2x2, tai anas paklausė atgal - "o kiek reikia?"