Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VMI

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia šiaip karikatūra apie tai, kur dingsta pinigai, kai mokesčius sumokate. Tai čia gal mes skaičiuot nemokam, nes sudėjom tuos procentus: 31+24+6+3+19 ir gavom 83 procentus, tai čia jau visai nesuprantam, komunizmas kažkoks gaunasi

VMI arba Valstybinė Mokesčių Inspekcija - anokia institucija, renkanti mokesčius ir baudžianti visus, kas tų mokesčių sumokėti neįstengia. Na, čia ir aiškinti daug nereikia matyt - visi žino, kuo jie užsiima - taigi svarbiausias Mokesčių Administratorius per visą Lietuvą.

VMI - efektyviausia valdžios institucija, tad nei abejonių nekyla, kad laikas jau naikinti Sodrą, o visas šios funkcijas perduoti į VMI, nes taip bus geriau.


Mokesčių slėpimas

Akivaizdžiai kiekvienas žino, kad jei slėpsi mokesčius ir nieko nedeklaruosi arba išvis dirbsi užsienyje, tai VMI prie tavęs negalės prisikabinti, nes jeigu nieko neuždirbai, tai vadinasi ir nėra nuo ko mokesčius rinkti. Todėl ir atsiranda mokesčių slėpimas.

Taigi, kuo sudėtingiau tuos mokesčius mokėti, tuo labiau tie mokesčiai nuslepiami.

Vienok gi VMI gal nelabai supranta, kad kartą išmokinusi mokesčių slėpimo gudrybių, paskui jau atgal neatmokins.

Yra dar tokia nuostabi paslauga - kai sąskaitas užblokuoja. Tai tada visas biznis ir užstringa. Vieną kartą gavę sąskaitų blokavimą, verslininkai pasimoko visam gyvenimui - geriau turėti juodų pinigų, nes kitaip gali ateiti bankrotas. Štai šitaip ir išmoksta mokesčius slėpti.

Užtat VMI labai gerai žino: nėra tokių, kas mokesčių neslėptų, nes visi vagiai ir bando apgauti, nes nenori savo pinigų atiduot. Ir čia gi akivaizdu kiekvienam, kam verslo steigimas yra pažįstamas.

Įdomios istorijos visokios

Čia dar kažkokį neaiškų logotipą atradome ant internetų...

Vat kartą vienas toks pažįstamas, bandantis kažkokį versliuką mažą sukti, prisiklausė visokių VMI paskleistų reklamų apie tai, kaip VMI padeda sutvarkyti mokesčius teisingai, kaip padeda su buhalterijomis ir t.t.. O jis mokesčius mokėjo, niekuo neužkliuvo, tik vat jam įdomu kažkaip pasidarė, kas ir kaip mokama, tai nutarė pasiklausti - kaip reklamose ir buvo siūloma. Na, tai ir paskambino, durnelis... Tai mokesčiai jo buhalterijas kai pažiūrėjo, išsiklausinėjo visko, pasakė, kad vidinė apskaita neteisinga, ir kad išlaidos, kurias jis turi - visai ne išlaidos ir t.t., tai priskaičiavo jam baudų tiek, kad jis tą savo verslą ir uždarė, nes dar ir pinigų prireikė pasiskolint, kad viską sumokėt. O moterėlės iš VMI jam dar paaiškino: "mes jums padedame, todėl negalite pykti, kad baudžiame".

Taip kad dabar tasai vyrukas žino: geriau su VMI reikalų neturėti ir mokesčių išvis nemokėti beigi jokioj VMI apskaitoj niekaip nefigūruoti, tai ir problemų tada nebus. Aišku, kol nepagaus. Nes dabar jau jei uždirbsi per metus daugiau kaip koks nors vidutinis atlyginimas, tai išsyk jau būsi ir įtariamas.