Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karpienis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Buka karve.jpg  Prie šio straipsnio ar jo dalies savo ranką buvo pridėjęs irba jį pagadino Karpienis, todėl bent dalis straipsnio tėra paprasta verbalinė tryda!
Karpienio paranoidinė hebefrenija nėra subtili, todėl jus įspėjame: čia kyšo ne kokia Paralelinė Visata ar paprastas melas, o visai jau neartikuliuotos sapalionės.


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Turbūt baisiai klystų tas, kuris pareikštų kad čiagi tas garsusis Karpienis. Betgi kad jis konkrečiai bei panašiai taip atrodo tai yra faktas.

Karpienis8989724.jpeg-taip atrodė jaunystėje,kai dar dirbo Kubilistano CCP VSD pas Lavrynkų Beriją, o sako taip jis atrodo dabar - taigi kubilokratijos priešas didžiausias, trinasi internetuose, LJ,prie alaus barų ir skleidžia visokias propagandas, platindamas kubilizmą, bei laukinį kubilizmą masėse,kolioja visokiais žodžiais pagarliavinius,TS-LKD tai kartą netgis ir Pipediją užvadino berods kažkokia kubiloidų ir pedofilų gūžta ar tai kažkaip panašiai, o visur aplinkum ištisam suvisam Kubilistanas!Vovovo.jpg.Uzkalnis1.jpg.

Taigis dar kai aną paskaitai-ypač žymiąsias kubilizmo pamokas, tai jau abejonių ir nekyla: kliedesiai nerišlūs ir vietoj kokių nors disinchronazmų išvis kratiniai kažkokie ten žodžių, tai vat jums citata, idantinai įsivaizduotumėt natūralų karpienišką tekstą:

Informaciją sieti tik su "energija" yra ideologiška -statiška.:)Informacija atsiranda tik energijai atliekant kažkokį -tam tikrą DARBĄ.Potenciali energija ir yra potenciali energija pvz. nesprogusioje atominėje bomboje .Bet kokie netolygumai ,išsišokimai,skirtys (kartotėje) impulsai ir neramybė yra informacija.Šviesa yra virpėjimas ir tik šviesoj mes gauname "informaciją " akimis-nėra magnetinių virpesių-nėra ir informacijos.Energija yra "kapitalas",kuris be "DARBO" yra nieko nevertas.Kapitalas be DARBO simbolizuoja sąstingį i mirtį ,todėl kapitalizmas yra mirties kultas.Ne veltui kapitalizmo propagandos mašinos labai remia "religijas",kuriose mirtis užima centrinę vietą.Štai ir egzistencialistai "kapitalistų " nepaprastai mėgstami už savo propagandinę kokybę-juk existencialistui mirtis yra "centrinis žmogaus gyvenimo įvykis":)))
Pasak Manzerio,nuosekliai išvystytos Aristotelio idėjos apie DINAMINĮ akto ir POTENCIJOS santykį sudaro pagrindinę ir metodologinę tomizmo filosofijos dalį,be kurios nebūtų galima paaiškinti baigtinės būties sandaros,daugio,kitėjimo,pirmųjų dėsnių,priežastingumo ir daugelio kitų klausimų.Akto ir potencijos santykis-tai dinaminė schema,kurios pagalba aiškinami metafiziniai būties principai,formuluojami įrodymai,nutiesiami ryšiai tarp dvasinės ir mums tiesiogiai prieinamos pojūčių tikrovės.Be akto ir potencijos poliariškumo ir dinamizmo metafizika liktų sustingusi ir dogmatiška.Tai- bendriausia struktūralizmo teorija."Potencijos ir akto pavyzdžiu reikia suprasti įvairiausias baigtinės būties vidines struktūras"(Reimekeris).Trumpai tariant ,tomistinės filosofijos aktualumas didele dalimi priklauso nuo to,kaip giliai suvoksime ir panaudosime akto ir potencijos teoriją.
Potencija-tai realus sugebėjimas priimti aktą.O aktas-tai bet kuris metafizinis tobulumas,forma,dinamika ,darbas ir energija.Potencija yra tai,kas gali būti ištobulinta,išugdyta,papildyta.Tai nėra determinacijos nebuvimas,o realus tinkamumas (capacitas) įgyti determinaciją.Aktas yra determinacija,arba tobulumas,kuris realizuoja potenciją,arba galimybę.Akto ir potencijos santykis saisto pagrindinius metafizinius ir loginius dėsnius ,nes jis yra bendriausioji kiekvieno dėsningumo forma.


Štai kaip Karpienis atrodo dabar,kai gauna gerą valstybinę rentą -net gražią beretę nusipirko ir rūko brangias akcizines cigaretes :-1.jpg O dar dibilas ir dundukas Kreivarankis apibūdino aną, kad smegenys pas jį nesvarumo būsenoj, tai šitaip nerišliai išsireiškė apie tai, kad labai jau primena Brauno judėjimą visi žodžiai, kuriuos Karpienis pas save bloge parašo.

Gi Pipedija čia jau skelbia, kad yra šventoji trejybė lietuviškoje blogosferoje, katra ir reguliuoja čia viską su visais ten antibolševikiniais,antikapitalistiniais ir antikubilistiniais judėjimais,kurie yra tik tokių "judėjimų " imitacija,dosniai finansuojama iš juodos kubiloidų kasos - tai Labas, Lietuva!,Račas,Užkalnis,Rokiškis ir panašūs. Karpienis finansuojasi pac iš savęs tai konteineryje pasirausdamas,kaip koks marginalas ar kokiam mielam mokyklos draugui malkas suskaldydamas.Atskiras atvejis yra Kantas-na čia tai tikras kovotojas prieš blogį ir kubilizmą.

Beje, kai kam gali iškilti abejonės ar Karpienis nėra trumpinimas nuo Karvėspieno, tai tokiems "kai kam" galima drąsiai pasakyti kad jokiaus čia ryšio nėra ir negali būti.


Dar pastebėjimai visokie

Tai čia dar pradžioj straipsnis buvo dar normaliau atrodantis, kur buvo tiesiog parašyta, kad anasai Karpienis tėra kažkoks pusprotis, tai paskum jau matyt patsai Karpienis atėjo čionais kaip Anonimas kažkoks ir pasigražino straipsnį, dar ir įdėdamas čionais savo paties pasilyginimą ne su kuom kitu, ogi su pačiuom Kantu, tai aišku, matomai Kantui tai gal turėtų savimeilę paglostyt, kad visokie durniai save su juo lygina, tai čia vargu, ar savimeilę jam tai paglostys...

Tai dabar kai visiems puikiai matosi, kad straipsnis šitas nelygu kratiniui kažkokio briedo, tai turėkit omeny, kad jisai perdirbtas pagal Karpienio supratimą. Tai dar dabar žemiau čia Karpienis paneigimų prirašė vėl, tai čia jau matomai teisybę nori mums pasakyt.

Nagrinėjant Karpienio rašliavas, tenka pasakyti, kad pagal savo pobūdį visa šita rašliava yra paranojiniai kliedesiai, o pagal struktūruotumą - gana nerišlūs, bet visgi sistematizuoti kliedesiai. Ir stai -pavizdis: "Pasakoju istorijaNarativas tce ira pavirsiuje.Tata liancbergas kazkodel subludo ir eme kaip koks jaunas grafomanas fludinti keistus strpsn. oligarcho ir koncervu remejo Mockaus alfoje .Del ko?Matyt del to,kad atsitiktinai sutapo svarbus ivykiai-buves alfos vyr. redagtorius pavianas virgutis valerntinavisius tapo Kubiliaus patareju .O TS-LKD politiniame biure visai neseniai buvo priimtas nutarimas sutiprinti visuomenes zombizavima per viesus rysius.

Apie ka fludino liancbergas?Jis fludino fluda apie "samanele".Kas tai ira-jau niekas ne tik neprisimena,beti pamirso.Todel jauciu pareiga tai priminti."Samanele" buva UAB,kurioje dirbo gen. Prokuroro Valantino SESUO ir kuri turejo problemu su VMI.Kodel liancberga teip susidomejo prokuroro Valantino sesers darboviete?Atsakymas ira aiseu,nei aiskus.Ponas Tata liancbergas aplinkiniais keliais ieskojo kompromato tuometiniam gen.prokui.


"Samanele" subliuskoVisuomene ir toliau nekreipe jokio demesio iTatos liancbergos sapaliones beigi kliedesius.Reikejo skubiai rasti sprendima.Daugybe seniai samdytu ir lojaliu koncervams viesu rysiu bendroviu eme ieskoti iseities.Nes spaude Tata ir jo statytine Grybauskaite.Ir -aiman-buvo uzfiksuotas seimyninis konfliktas su labai dekinga viesiems rysiams(pedofilijos) tema.Tata liancbergas greitai paprotinamas ir meta "samaneles" tema greitai persimesdama i pagarliavos zmogzudziu problemas.Atgarsis visuomeneje pralenke net projektuoptus lukescius---"

Karpienio paneigimai ir patvirtinimai visokiems pastebėjimams beigi samprotavimams

Kitavertus ,visi puikiai žinome,kad be Redagtoriaus rūstaus įvertinimo,nei kablelis nepublikuojamas .Todėl visiškai aišku,kad didžiausias indėlis į str. apie gerb. Karpienį yra gerb. Fandorino(s)-administratoriaus ir viršininko,nes kaip sako nedraugiški mums rusai-"ty načialnik-ya durak.Ya načialnik-ty durak."Pipedijos" akcininkai Karpienio bijo ir nekenčia kaip velnias kryžiaus,todėl Fandorinas laikomas už kiaušinių ir labai spaudžiamas visaip šmeižti kovotoją prieš kubilizmą,gerb. Karpienį.

Karpienis kaip patalogija

2010 metų vasara buvo labai karšta ir drėgna, tad karštis tvoskė kaip rusiška pirtis. Nuo seno žinoma kad karštis žmones, ypač jei jie serga širdies bei kraujagyslių ligomis, labai ne kaip veikia. Viena iš to blogumo formų - karpienizmas. Tai toksai gi dalykas, kai žmonės nuo karščio,šalčio,alkio ir kitų priežasčių pradeda be perstojo kliedėti ir ieškoti kaltų apsuptyje. Nors paprastai kalta būna aplinka musyse, tačiau tam tikrais atvejais tai būna Seimas, Kubilius ar kokia kitokia įstaiga ar persona. Vovovo1.jpg

Karpienis kaip gyvenimo būdas

Samprotavimai apie Karpienį,kaip gyvenimo būdą ,turėtų prasdėt nuo pradžios.O tai jau visa filosofija,kurią geriausiai išmano dibilas Kreivarankis,kaip dunduką Kreivarankį apibūdino žymioji pipedija.Samprotavimai apie Karpienį prasideda kalboje,kaip komunikavime . Karpienis turi žmoną ir yra rūpestingas vyras . Karpienis su žmona: Karpienis73.jpg

Karpienio neigimo neigimo samprotavimas

Visi Karpienio samprotavimai yra paneigti neigimo neigimo samprotavimu. Niekas nebegali paneigti to,kas jau paneigta. Jei kažko nesupranti-Karpienis,Kubilius ,Kirkilas ir Landsbergis dėl to nekalti.Matyt esi dibilas arba dundukas.Todėl reikia daugiau knygų skaityti ir mokintis arba klausti Kanto.

Karpienio samprotavimų modelis

1.Haaaa... apgavom. Karpienis neturi jokio samprotavimų modelio, nes viskas, ką jis mąsto yra atsiųsta iš Marso, kuris, beje, yra nelabai arti žemės dabar, specialia antena.

2.Karpienio neapgausi.

3.Trys Karpienio šaltiniai ir sudedamosios dalys yra pats Karpienis.

4.Aktas ir potencija,(darbas ir kapitalas) ir t.t.-tai elementarios sąvokos ,kurių negalima (ir nereikia) tiksliai apibrėžti,jas galima tik paaiškinti.Šios sąvokos papildo viena kitą ir praktiškai neįmanoma suprasti,kas yra potencija,jei nežinome,kas yra aktas.

5.Karpienis yra laukinio kubilizmo teoretikas ir specialistas,parašęs populiariąsias kubilizmo pamokas.

Liaudies kūryba, minklės beigi pokštai apie Karpienį

  Kas būtų, jei Pipedija užbanintų Karpienį ir neleistų jamgi čionai kliedesių visokių gi rašinėti?
  - Tai reikštų gi kad Karpienį ir Pipedijoje muša!

Karpienio kūryba, minklės beigi pokštai apie save patį

  Mušk Karpienį,nes Karpienis primuš tave.
  Už dešimt nemuštų Karpienių duoda vieną primuštą".
  Karpienis pats savaime nėra joks Karpienis.
  Karpienio Eilėraštis:
  Tamsūs Kubilistano debesys
  Debesys tamsūs vėl Kubilistaną slegia, 
  Suvargus Tauta jau be valios kovot. 
  Kodėl toks likimas ištiko Kubilistaną, 
  Kur mūsų senovės didi praeitis?

Debesis.JPG Karpienio chata 20170619 230838-1.jpgTce jis gyvena ir kuria'Karpienio turtas 20170730 130853-1.jpg 20170730 130941-1.jpg


Samanele 2012-04-09 22:47 Po rinkimu ponuliui Liancbergai teks susimazinti apetitus ir pasitenkinti zymiai kuklesnemis viesu rysiu dozemis:)Pavianas Valentinavicius nebegales svaistyti biudzeto pinigu,o partiniai klapciukai neteks itakingu postu.Kubiloidu gaujai ateina liudnos dieneles.Ania?:) Samanele 2012-04-14 20:03 Matau,kad tce smarkiai padirbejo paviano Valentinaviciaus klapciukas:))Nieko nuostabaus-konservai iprate vogti:) Samanele 2012-04-14 22:55 Marsas,mustras ir zengimas i koja shviesian kubilizmo rytojun man slikstus,supraskite. . Samanele 2012-04-15 19:50 Kiseninio Platelio vadovaujama LirM puola rusai?Gazpromas kaltas,kad Kubilius su gauja yra vagys?Kaip tce teip? Samanele 2012-04-15 20:00 Galima pasakyti viena,kubiliniu gauja nesugebejo nieko pozityvaus nuveikti ir del savo susapnuotu "vertybiu".Ne teisesauga yra "supuvus",o Kubiliaus gaujos clienu vaizduote yra supuvus.Ne bankas "Snoras" kaltas,kad Kubilius yra visiskas idijotas ekonomikoje.O kai esi idijotas-tuomet galima vogti milijardais is "Snoro" "rotsidlu" ir skiesti visokias blevyzgas pagal programa net ir LirM puslapiuose...:)Jetau iki ko nusirito pamazgos is TS-LKD? . Samanele 2012-04-15 21:50 Dar nei vienas polit .apzvalginykas nepagauna, kad jau dedami pamatai kubiloidu gaujos gelbejimui.Kitiems rinkimams konstruojama kedofiline platforma: )Koncervu vardas isnyks is politines padanges, bet juk gauja pripratus sociai esti is lovio?Kaip teip paliksi jovala kitiems: )?Tas pats juk buvo ir su Valincko partija-dvyracio zynios juk finansuojamos is kubiloidu partines kasos: )?Razma puikiai supranta , kas kam ir uz ka dirba: )Valinskas apsitapsnojo, tai dabar visos finansines pajegos mestos tam, kad atskirt vaika nuo motinos ir ilgiau islaikyti surmuli Kubilistane. O kiek " apzvalginyku" zvalgosi aplinkui ir nieko nesupranta-peza visokius niekus apie pilietine visuomene ar dar blogiau: ))Opozicijai jau matuojamas " pedofilu klano" vardas su atitinkamom pasekmem.: ))Pedofilu klana juk reiks isardyti lygiai taip pat kaip LEO : ) Teip, kad " Garliavos takelis" gali konservatorius ir isgelbeti-mazuma , suprantama, pati kedofilu branduoli, taciau to ir uztenka uzkrato pradziai-pamojuos bapkem ir tuoj minia susirinks , norinciu sisala pazindyt.: ) 87519. Samanele 2012-04-15 21:51 Kubilizmas-tai krize.Ekonomikos kritimas Lietuvoje deka Kubiliaus buvo 20 procentu,kai "krize" Lenkijoje pasireiske 0,1 procento kilimu.Krize kai kur pasirodo buvo tik mazesnis kilimas,o net ne kritimas.Krize Lietuvos ekonomika galejo nusmukdyti apie 6 procentus,kaip ir visur.O Kubiliaus deka ivyko KATASTROFA.Stai tiek. Samanele 2012-04-15 22:06 Kubilius krize padidino ir pagilino 4 kartus.Visos salys krito po 5 proc.,o Kubilas pasistenge,kad kristume 20 procentu.Atsiu.Kubilas nekaltas-kaltas Obama Samanele 2012-04-15 22:28 Kubilizma slovinancius marsus uzsako pavianas Valentinavicius.Nezinau, kokioj gatvej yra jo kontoros bustine.O muzikos,kuria skleidzia samanele-niekas neuzsako-ji liejasi laisvai belekaip is sirdies:) 87528. Samanele 2012-04-15 22:31 Argumentai apie "atsikratyma" yra tarsi is partinio kubiloidu gaujos samburio.Jiems butini kiseniniai savi visose valdzios strukturose,nes padaryti baisus nusikaltimai,o "savi"(nasy) gali atitolinti atpildo valanda.Suprantu jumis,kubiloidai,kaip zmogus.Taciau -nieko nepadarysi.Gausit,ko nusipelnet-angsceu ar veliau. Samanele 2012-04-15 22:45 Net stebiuosi,kaip gerai Lietuvoje dirba teisesauga.Nepaisant milzinisko spaudimo,santazo ir atviru grasinimu-teismai priima teisetus teisingus sprendimus.Itariu,kad taip yra del to,kad pati teisesaugos struktura turi nepaprastai tvirtus pamatus,gristus ne kubiloidu ar kitu gauju norais bei sapnais,o zymiai gilesniais pagrindais.Teise is pagridu susijusi su griezta matematine logika,o ne literatura:)Trypkit kojom,kubiloidu isperos-teisingumas triumfuos,nes jis yra pamatinis ir esminis gamtos ar dievo desnis,o ne jusu iskrypeliu susapnuotos "vertybes Samanele 2012-04-15 22:54 A tai kisenine teisesauga turetu buti palankesne "desiniesiems"?:)))Teisesauga neturi ideologijos,nes matematika ir logika neturi ideologijos.Kad tai suvogtumet,kubiloidiniai debiloidai,jumim reikia dar mokitis ir mokitis.Ne mokitis graziai ciulbeti komentaruose,o mokitis mastyti>Pabandykit ,jei turit kuom:) Samanele 2012-04-15 23:00 Priminkite,kuo baigesi narkotiku uz 250 milijonu doleriu ,epopeja Klaipedos uoste,kuriam vadovauja banditas Gentvilas?Gal Genvilas jau puva kalejime?Ne?:)))))))))))))))) Samanele 2012-04-15 23:28 Vakaru pasauliui rupi sugumas,o ne nafta ar jos kainos.Vakarai turi ,gali nusipirkti ir perka tiek naftos,kiek jam reikia uz tokia kaina,kokia yra priimtina.Vakaru pasaulis rupinasi tik tomis detalemis,kurios tam tikrose aplinkybese,gali sutrikdyti vakaru pasaulio darnu vystymasi-tobis,atominemis diktatorisku rezimu programomis.:)Taciau kubilistano "desinieji" su suvaikejusiu Tata,vis kliedi ir randa apie ka kliedeti,idant sukurptu dar kokia viena samokslo sapna ir tuom pagasdintu savo buduliska Tauta:).... Samanele 2012-04-15 23:33 Nuo ko tu "nepriklausomas",desinysis kliedesy?:)Jei ne ES,tai tas milijonas badaujanciu lietuviu,kuriuos prieme ES salys -cia butu isskerde tave su tavo issigimeliu Liancberga:)Jei tu "nepriklausomas",tai leisk zmonem gyventi oriai,sociai ir laimingai,nekisdammas savo iskrypelio sapnu:) Samanele 2012-04-16 21:31 Kokiu pagrindu is motinos vencku gauja yra pagrobusi mergaite?Stankunaite nera padariusi jokiu nusikaltimu ir is jos motinystes teises -neatimtos:)?Ir kokiu pagrindu pasaliniai zmones(Liancberga,Glamurine Gavnolija ir pan.),nezinantys jokios bylos detaliu ir negalintys priimti jokiu sprendimu,ima daryti spaudima teismams,kurie privalo priimti sprendimus pagal savo kompetencija.smile emoticon 87616. Samanele 2012-04-16 21:32 Daba ysivaizduokit,debiloidiniai marsieciai,jei kariuomene ima ir pareiskia poniai Juknevicienei,kad ji nevykdys jos ir jos vadu sprendimu,nes nenori ir turi visai kita nuomone del kokiu kariniu veiksmu:)? 87617. Samanele 2012-04-16 21:35 O policija nevykdys jokiu savo vadu sprendimu ir paliks mina Vilniaus autobusu stoty.:)))Policininkai taip pat turi vaiku ir jei jie zus,sprogus minai-ju vaikai gali likti naslaiciais. Samanele 2012-04-16 21:56 As galiu daug pasakyti apie Lencbergio vieta sitam reikale:)Dokumentais-o dokumentai jau yra irodymai.Ir jie kalba ne Lancbergo naudai.Palaukime rinkimu ir panele-ponia tikrai smulkiai suzinosta ,kokius nusikaltimus padare ponas jusu dievukas:) Samanele 2012-04-16 22:01 Taigi,dar kart kalusiu:Kokiu pagrindu is motinos vencku gauja yra pagrobusi mergaite? Samanele 2012-04-16 22:06 Turiu ir savo nuomone-pagrobimui jokio pagrindo nereikia.Tiesiog pagrobiau ir turiu:)Ir laukiu,kada vietoj teismo sprendimo atsiras konservatoriskos "trojkos" "teisingas" sprendimas.:)Trojka sudarys Liancberga ,Kubilius ir Degutiene,kuri jau siule vaiko atsisakyti ir atiduoti-palikti pagrobejai:)Liancberga taip pat ne tik siule,bet ir dare realius veiksmus,kad mergaite griztu pas zmogzudzio seseri,talkinusia zmogzudziui.:)Ok kornusa?:)Taip tau tinka?Nu gerai,aik miegot,bet naktis tau nebus "laba"-sapnuosi kosmara,kai is taves pagrobia vaika ir minia jo neatiduoda:)Gerai pailsek:) Samanele 2012-04-16 23:17 Butent teip,katite:)Kedopedikui ir buvo isduota pseudo pazyma korumpuotu Kowno policininku,kurie simboliskai "nubausti".Taciau vadovaujantis sia pazyma ir ispustas sis pseudopedofilijos skandalas:)Ydomi mintis-"Kas galetu paneigti, jog medziaga buvo surinkta taip, kad tik toki sprendima butu galima priimti?"Ir tce yra esmine teies maxima-jei neturi ikalciu bei irodymu-tai kokiu pagrindu gali nubausti zmogu?Ikalciu bei irodymu NERA.Jie-nesurinkti gali buti del simto priezasciu,taciau teismas NENAGRINEJA del ko tie irodymai nesurinkti-ju gal ir negali buti:)Ar ne?Ju nera-todel jie ir nesurinkti:)Labai paprastas ir labai aiskus variantas.Taciau,jei tu turi irodymus-pateik juos.Tam duodamas LAIKAS juos surinkti.Yra juk ir kita puse,kuri negali laukti amzinybes,kol smeizikas(ar ju gauja-pvz.Liancbergos parankiniai) kada nors kaip nors ka nors kur nors iskrapstys.Zmogus,kuris yra apsmeiztas turi tokias pat teises i gera varda ir kokybiska gyvenima,todel,jei negali iroidyti savo sapnu,-nutilk .Teismas priima sprendima ,remdamasis irodymais,o ne kalbomis ar nuomonemis ar kazkieno dideliu noru:)Vateva. Samanele 2012-04-16 23:59 O as manau,kad Lancbergis yra pedofilas ,kuriam Venckiene pardavineja mergaite,kad tenkintu sito iskrypelio poreikius.Lancbergis naudojasi savo iskirtine padetimi,budamas valdancios partijos garbes pirmininku ir naudodamasis itaka visoms valdzios strukturoms.Tokiems nusikaltimams negali buti senaties.Lancbergis-stai kas yra tikrasis pedofilas ir pedofilu klano vadeiva:)Ar mano nuomones uztenka iskelti Lancbergiui byla,atimti is jo visas teises ir nubausti laisves atemimu su turto bei titulu konfiskacija?Maza irodymu?Ju -yra.smile emoticon 87638. Samanele 2012-04-17 00:05 Nesisielok,slouti:))))As gerai zinau,kad paviano Valentinaviciaus klapciukai diena nakti svajoja apie pagarliavinius "tarejus":)))Taciau tokiu neliks po seimo rinkimu,kai konservu gauja nukeliaus i politini siukslyna:)Isivaizduok,kad sitoj byloj butu visi tarejai blaiviai mastantys-tokie kaip as:) Samanele 2012-04-19 00:10 Nedraugiskas bendravimas -nera normalus?Abejoju.Be to-nesikesinu i niekieno vieta.Tiesiog pasimusu ir apkumscuoju kolega internauta,kad sis-prabustu ar acipeiketu:)Ypac nemegstu liancberginiu buduliu,uzsitikrinusiu socia senatve dviguba pencija visu kitu Lietuvos zmoniu saskaita-aceit mes "nukentejome"-ESAME KANKINIAI TREMTINIAI IR KAZKODEL DEL SIOS PRIEZASTIES VISI LIETUVIAI JIEMS TURI UZ TAI SUMOKETI.o KODEL-ne rusai?Kodel ne Rusija turi moketi?Ar as neturiu savu rupesciu,savu vaiku ir savu nusenusiu tevu?Ka? Samanele 2012-04-20 00:55 Puras nepatinka Liancberkai.Ar supratot ezinia ,kubiloidai?:))))) 87835. Samanele 2012-04-20 00:59 Liansbergai nepatinka niekas,kas nesutinka su jo kliedesiais.:)Kankiniai -tremtiniai su Liancbergos kliedesiais -sutinka,nes nuo to priklauso juju pencija-tobis:gerove.:)O is kur ji gaunama-kankinniu -tremtiniu-nedomina.Jie-nukentejo, ir del to visi turi uz tai sumoketi.:)Kankinti Stankunaites vaika yra liencbergiska,kaip ir kankinti kankini-tremtini.Taciau ,jei pinigai sumoketi-kancia mazeja liencbergiska progresija:))))) Samanele 2012-04-20 01:33 Tai be abejo-kedopediku vencku seima yra "tradicine:":)Ir kalbosner ,kol net Degutiene klykia apie mergaites atidavima savai hebrai-venckams:))))) 87839. Samanele 2012-04-20 01:36 Taip,kubiloidinis debiloide:)Klausime ir slypi atsakymas:)PJei paviano Valentinaviciaus sunulis isivele i koki pederastiska skandala klube-tai kencia visa Lietuva.:))))Tata susigalvoja visokiu samokslo teoriju,kad tik ishgelbetu savo ishkrypusi atauga...... Samanele 2012-04-20 09:31 Pasikartosiu----Liansbergai nepatinka niekas,kas nesutinka su jo kliedesiais.:)Kankiniai -tremtiniai su Liancbergos kliedesiais -sutinka,nes nuo to priklauso juju pencija-tobis:gerove.:)O is kur ji gaunama-kankinniu -tremtiniu-nedomina.Jie-nukentejo, ir del to visi turi uz tai sumoketi.:)Kankinti Stankunaites vaika yra liencbergiska,kaip ir kankinti kankini-tremtini.Taciau ,jei pinigai sumoketi-kancia mazeja liencbergiska progresija:))))) Samanele 2012-04-20 14:36 "Prokuratura pradejo ikiteismini tyrima del www.alfa.lt paskelbtos tikroves neatitinkancios informacijos. Seimo opozicijos lyderis Algirdas Butkevicius gavo Vilniaus miesto apylinkes prokuraturos rasta, kuriame informuojama, jog pradetas ikiteisminis tyrimas del interneto naujienu portale www.alfa.lt paskelbtos informacijos. Balandzio 12 d. interneto naujienu portalas www.alfa.lt paneige tikroves neatitinkancias zinias. „2012 m. balandzio 4 d. portale Alfa.lt paskelbtame straipsnyje „Teismas: Degutienes sunaus ieskinys del Butkeviciaus paskleisto melo – pagristas“, paskleistos zinios neatitinka tikroves, Vilniaus miesto 1-asis apylinkes teismas nera pripazines, jog Gedimino Degucio ieskinys Lietuvos socialdemokratu partijos pirmininkui Algirdui Butkeviciui yra pagristas“. Nepaisant to, prokuratura pradejo ikiteismini tyrima. „Pranesame, kad del Jusu pareiskimo del ikiteisminio tyrimo pradejimo del interneto naujienu portale www.alfa.lt paskelbtame straipsnyje 2012-04-17 Vilniaus miesto apylinkes prokuraturoje pradetas ikiteisminis tyrimas Nr. 10-2-238-12. Tyrimas pradetas pagal pozymius nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 290 str.* Ikiteismini tyrima pavesta atlikti Vilniaus mieto VPK 3 policijos komisariato nusikaltimu tyrimo skyriui“, - rasoma Vyriausiojo prokuroro Gedimino Bernotaviciaus pasirasytame dokumente. *LR BK 290 straipsnis. Valstybes tarnautojo ar viesojo administravimo funkcijas atliekancio asmens izeidimas: „Tas, kas izeide savo pareigas einanti valstybes tarnautoja ar viesojo administravimo funkcijas atliekanti asmeni, baudziamas bauda arba arestu, arba laisves atemimu iki deju metu" 87890. Samanele 2012-04-20 14:39 Kas dar is kubiloidu gaujos uz mirties bausme?Be teismo,be tardymo ?Kas uz konservatoriskas "trojkas"?:) Sanamele 2012-04-20 15:45 Taigi.Reikia klausytis,kaip "skamba" komentarai:)Visi komentarai be jokiu isimciu,yra moderuojami.O tai jau -viesi rysiai:)Moderavimas abo kiteip-redagavimas nepriklausoma pokalbi pavercia "skleidziama zinia",nors tai jokia zinia is tiesu,taciau ,jei ji yra skleidziama-ji tuo metu tampa zinia.Recipientus tai veikia gipnotizuojanciai:) 87896. Samanele 2012-04-20 15:53 Kas raso komentarus?Kam gali rupeti kritikuoti kazkieno-kazkokio nepazistamo budulio mintis ?Teip-tik tie,kas turi givibiska pinigini interesa,galbut netiesiogiai isreiksta-taciau aktualu:)pzv. ziniur nuolat reiskiasi psihiskai problemiski kankiniai-tremtiniai ir savo pasisakymais tarsi argumentuoja savo nepagristos dvigubos pencijos dydi pries kitus piliecius.O kam teisintis?Kam?Liancberga perka elektorata,ji apiformindamas "kankiniu" zenklu.Taciau dabartiniai tremtiniai,kuriu yra tris kartus daugiau-taip kubiloidu gaujos nevertinami,nes tai-ju-kubiloidu gaujos veiklos rezultatas... 87897. Sanamele 2012-04-20 15:59 Ir dar:)Nemanau,kad tce net pac ponas kiseninis aisvas atlaikytu triju minuciu "intelektualu" pokalbi.:)Jam tiesiog pritruktu pamatiniu ziniu.Literaturos uztenka tik viesiems rysiams. Samanele 2012-04-20 17:04 Teip:)Liancberga:)Zali zmogeliukai,kliedesiai,partskolos pupute ir oligofrenas Kubilius:))))))Teks pasidometi,kuom tata kliedi siandien:) Samanele 2012-04-20 17:10 Komentarai yra iskiepas .Ir si iskiepa valdo visai kita "redagcija":)Nera prasmes kreiptis i pzv. Lir M del komentaru,nes niekas nesupranta konentaru tehnologijos:)Isskyrus papirkta teh. personala,kuris dar pse etato dirba VSD-KGB:)O VSD -KGB dirba daug finansiskai suinteresuotu paviano Valentinaviciaus klapciuku.UAB "komentarai" daznai apmoka ir pagrindinio "ziniu" skleidejo pozicija serveryje,kad galetu skleisti savo "visuomenes nuomone" popigiai:) IP: 90.130.152.58 Samanele 2012-04-20 17:21 Suinteresuotoms grupems labai naudinga,kai ideologinis lyderis (Liancberga) yra nepilno proto.Ar supranta Lietuvos zmones,ka reiskia kiseninis prokuroras platesniame kontekste?Pvz. kriminalinio pasaulio contexte?:)Ar supranta Budulistano gyventojai,kaip Liancbergo sizofrenija naudojasi Mockus ar Kurlianckis?:)))) 87911. Samanele 2012-04-20 17:33 O gal pakalb4kim apie "komunistus"?:)Labai nuvalkiota aktuali tema:)Liancberginiu bereciu itin megstama.Grieshtai kalbant -komunistas yra valstybinio kapitalizmo salininkas.:)Kas daugiausia klykia apie "valstybe"?Kas?Ar tik ne konservu gauja?O kas nuolat sapalioja apie kapitalizmo geri?:)Irgi -kubiloidai:)Tai nera juokinga is tiesu,nes paskutinis liancbergos projektas yra butent panele Grybauskaite-KPCC partskolos pupute,su kuria Kubilo gauja nepaprsatai gerai sutaria:)Man teip nuobodu apie tai rasyti....smile emoticon pristatau samaneles komentarus is kitu portalu: 73. Yomayo 16:57 07-10 Maximiniai seniai pykstasi su Mockum.Buvo tce skandaliuku nemazu, taciau Mockus atbasliavo koncervams solidziai ir maximos bernukai paliko saldzia porele-Mocku ir Kurliancki , ramybej: )Mockus laikosi tik del kubiloidu stogo ir tas stogas dabar jau visai netvirtas-igrius greit 171. chacha:) 16:50 07-10 Kam Mockui nuostolinga statybos bendrove kriziniu laikotarpiu, kuri neduos jokio pelno?Sava kisene yra arciau kuno.O tce dar pasirode, kaip lohas-nusipirko statybos bendrove, kai statybu nebus 10 metu: )Tai, ka su ja daryt?Negi sitoj pirkimo-pardavimo fiestoj gudresnis pasirodys ne jis-Mockus: ) 169. Oliolio 16:42 07-10 O kokia tce nuomone: )?Mockus yra glaudziai sukibes su koncervais visais kanalais-nesvariu pinigu-taip pat.Bet tai jau isaiskins kiti-tie kurie ateis po koncervu gaujos .Mums -paprastiems runkeliams ydomus yra kiti aspektai.Kodel ziopli viarslinikai nekuria pas save analitiniu -saugos padaliniu is keliu zmoniu, kurie tirtu info, ja analizuotu ir duotu rekomendacija.Isorinis blizgesys ir " medaliai" butent ir naudojami apgavystem ir tam tikrai itakai : ) balsas lt Momo O Liancberga -prie ko?Liancberga yra neprieko:)Jis neitakojo partskolos puputes Grybauskaites ir debilavoto Kubiliaus:)))) alfa lt Garbinti Liancberga turi ziniasklaida 2010-10-31 22:35 Va tada tai bus vieninga partine tvarka:)Slove Leonidui Iljiciui Liancbergai LNK,Mockus,Kurlianckis,alfa ir t.t....smile emoticon 2010-10-31 23:17 Ydirbys geras:)Mokslinio kubilizmo propagandos baze Manau, komentaras izeidziantis Net Racas 2010-10-31 23:18 tce gavo kampeli-sunus paklydelis ir nusidejelis 87920. et, 2012-04-20 18:24 jau zinau kur ir ka samanele dirba. 87921. pz 2012-04-20 18:27 Tai gal galima ta samanele uzblokuoti? Kur dingo CC? Netikiu, kad isizeide 87922. Nebas>et 2012-04-20 18:37 ...nezinau, zmogeliui faze uzsiciklino - todel suka ta pacia plokstele per visus portalus - naudojasi zodzio laive - kurios tikrai is jo neatimsi; kitas klausimas yra atsakomybes klausimas - visi mes stengiames kalbet/rasyt taip, kad galetume atsakyti uz savo zodzius, pagristi savo nuomone; cia atsakomybes nerasta - todel vadzios ir paleistos - niekas nenubaus; ir puikiai zino, kad jeigu prades rasyti pvz apie zydus nelaikydamas liezuvio - puikiai zino, kad neilgai trukus i jo duris pasibels ir pakis pazymejima po nosim ir baisis visas bravuriskumas. Na visaip dergti VL matomai jau yra visiems iprasta ir net toleruotina, todel narcizas ir joja ant sio arkliuko - per neapykantos konservatoriams skleidima susilaukti demesio savo personai ir galbut net pripazinimo. 87923. samanele, raminkis 2012-04-20 18:38 balsavimo rezultatai: uz blokavima - kan (sovet), noe (sovet), mie (LT), pz (sovet), nebas (sovet) pries blokavima - et (UK), krankt (US), ivs (US), ups (UK), korna (LT), slogutis (LT-Vakarai). Samanele 2012-04-20 19:03 73. Yomayo 16:57 07-10 Maximiniai seniai pykstasi su Mockum.Buvo tce skandaliuku nemazu, taciau Mockus atbasliavo koncervams solidziai ir maximos bernukai paliko saldzia porele-Mocku ir Kurliancki , ramybej: )Mockus laikosi tik del kubiloidu stogo ir tas stogas dabar jau visai netvirtas-igrius greit 171. chacha:) 16:50 07-10 Kam Mockui nuostolinga statybos bendrove kriziniu laikotarpiu, kuri neduos jokio pelno?Sava kisene yra arciau kuno.O tce dar pasirode, kaip lohas-nusipirko statybos bendrove, kai statybu nebus 10 metu: )Tai, ka su ja daryt?Negi sitoj pirkimo-pardavimo fiestoj gudresnis pasirodys ne jis-Mockus: ) 169. Oliolio 16:42 07-10 O kokia tce nuomone: )?Mockus yra glaudziai sukibes su koncervais visais kanalais-nesvariu pinigu-taip pat.Bet tai jau isaiskins kiti-tie kurie ateis po koncervu gaujos .Mums -paprastiems runkeliams ydomus yra kiti aspektai.Kodel ziopli viarslinikai nekuria pas save analitiniu -saugos padaliniu is keliu zmoniu, kurie tirtu info, ja analizuotu ir duotu rekomendacija.Isorinis blizgesys ir " medaliai" butent ir naudojami apgavystem ir tam tikrai itakai : ) balsas lt Momo O Liancberga -prie ko?Liancberga yra neprieko:)Jis neitakojo partskolos puputes Grybauskaites ir debilavoto Kubiliaus:)))) alfa lt Garbinti Liancberga turi ziniasklaida 2010-10-31 22:35 Va tada tai bus vieninga partine tvarka:)Slove Leonidui Iljiciui Liancbergai LNK,Mockus,Kurlianckis,alfa ir t.t....smile emoticon 2010-10-31 23:17 Ydirbys geras:)Mokslinio kubilizmo propagandos baze Manau, komentaras izeidziantis Net Racas 2010-10-31 23:18 tce gavo kampeli-sunus paklydelis ir nusidejelis 87933. Samanele 2012-04-20 19:04 Slove Leonidui Iljiciui Liancbergai LNK,Mockus,Kurlianckis,alfa ir t.t Samanele 2012-04-20 19:16 Partskolos glamurine sapaliotoja Grybauskaite -paskutinis Liancbergos projektas Slove Leonidui Iljiciui Liancbergai 2012-04-20 19:18 Slove Leonidui Iljiciui Liancbergai Samanele 2012-04-20 19:43 Vel kraujo pritaskita..fuifui fui.Gal venckiene emesi braliuka amato?O gal ir kiti Liancbergos parankinai isidrasino? Turejo toka pilka KGB kardinola Cepaiti.Taciau KGBistas greit buvo isaiskintas ir Liancberga pritilo.Tuomet iniciatyva paeme sveikesnes Sajudzio jegos.Liancberga buvo nezymus ir neryskus vienas is daugelio sajudzio dalyviu.Jis buvo paskirtas vadovauti beretems tuomet, kai sajudis paties Liancbergos deka imtas griauti ir po prievarta kurti partijas KGB is Maskvos nurodymu: ) labai myleja KGBistus.Pvz. pirmas jo partijon-gaujon stojo Lietuvos CCP generalinis prokuroras Sabutis.: )Paskutinis Liancbergos projektas taip pat labai risasi su KGB-panele partskolos pupute Grybauskaite yra KGBiste, puse gyvenimo praleidusi Maskvoj-partskoloje ir Burakieviciaus parcijoje.: ) Kad tuomet belekas Liancberga galejo atiduoti rusams uz mokesciu nemokejima ir sitas kedopedrylu uztarejas but supuves lubiankoj....O stai Liancberga su gauja visiskai nesidrovi batiai Lukasenkai atiduoti laisves kovotojo Beleckio...KGB braizas-ania? mieli tautieciai-sis ponas pavarde Liancberga-nieko neatstovauja, nes jo pasitikejimas Tautoje visuomet nesieke nei procento.Juo " pasitiki" tik is lovio seriami partieciai ir kitokio plauko klapciukai, priklausomi nuo sito ponulio.Tai ar verta apie tokius pamazgas kalbeci i efyra tersti? Jei runkeliai nezino,tai priminsiu ,kad Liancberga Vytukas teisesi su mirusiu V.Petkevicium.Nezinau,kaip galima diskutuoti-teistis su mirusiu zmogum del "mirusio zmogaus garbes".Ponas Liancberga gal but -zino:))))))))Senatvinis marazmas Lubilistano CCP gali buti ivertintas ir kaip nors keistai paneles Grybofskos uzsakymu:)))) Grybofska kaqle yra Kubiliaus stogas.:)Uz partines nuodemes.Mat Grybauskaite buvo Burokeviciaus gaujoj imi paskutines minutes.Liancbergas uz tai paso meleonu:))))))) Gal Grybofska kale galetu patyleti si NM vakara ir savo jabalniko nekisti kur nereikia? Samanele 2012-04-21 10:06 Et,tamstos zinios yra pasenusios:)RFID tehnologija naudojama jau seniai:)Nuo 2000 metu kiekvienas euro banknotas yra su chipu:)Banknoto kelia galima sekti labai paprastai-isdavimo vietoje nuskaityti inf. ,o kur jis nukeliauja jau paprasta susekti.:)Kad atsikratytumete chipo banknote,tereikia ji imesti i mikrobangu krosnele ir pakepti:)Ten,kur buvo chipukas-atsiras mikro skyle:) Samanele 2012-04-25 22:04 Pavargot,kedopedikai?:)Nieko nepadarysi-vis viena teks bapkes atidirbt:)Jumim uz ka moka paviano Valentinaviciaus kontora?Maziau dejuokit.Nepamirskit,kad kiekvienas komentaras-litas i tamstu biudzeta.O konservai nebeilgai valdzion.Dabar krize ateis ir pas tamstas:)))))

Visuomeninė veikla

Pipedija neatmeta galimybės, kad Karpienis priklauso visokioms partijoms ir judėjimams. Labiausiai iškili jo veikla prasidėjo, kai anas sužinojo, jog pareigūnai cypėn uždarė anokį Kantą, tai tasai įkūrė iškart Kanto išlaisvinimo komitetą ir žada protestuoti bei badauti, kolei Kanto nepaleis.