Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Artūras Račas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Račas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Artūras Račas - jau iš veido matosi, kad superdidvyris ar terminatorius, tikrai ne paprastas žmogus

Artūras Račas. Niekas nieko apie jį nežino[reikalingas šaltinis], tai netgi kažkuo panašu į tikėjimą - arba lankaisi Račo bloge ir tiki, arba nesilankai ir netiki, o tikėdamas ar netikėdamas gali taip ir nenustatyti, kur ten žinios, o kur prasimanymai, nes netgi neaišku, ar toksai yra.

Bet kokie aiškinimai, kad esą Artūras Račas esąs Pilnaties Iguana - tai tiesiog nesusipratimas ir melas, o taip pat negeranorių išrastas šmeižtas. Mes autoritetingai teigiame, kad šitaip tikrai nėra, nes toksai šmeižtas yra netiesa, nes jis neegzistuoja.


Artūras Račas - trumpa biografija

Teigiama, kad jo vardas ir pavardė yra Artūras Račas[reikalingas šaltinis], kad jis turi[reikalingas šaltinis] blogą[reikalingas šaltinis], bet kol kas užtikrintai žinoma, kad jis nėra tas pats, kuris yra BNS direktorius ar šiaip kam žinomas blogeris[reikalingas šaltinis]. Yra įrodymų, kad jo nėra. Kažkuriame iš savo pasisakymų labai garbino Grybauskaitę, tai žinom dabar, ką jis palaiko, nors gal ir nesam užtikrinti.

Blogas pas jį nykiai politinis, intelektualizuotas, hiperkognityvinis, deklaratyvinis, permanentinis ir detergentinis, nors kartais ir perlų pasitaiko. Tekstai rišlūs, sukuria apgaulingą prasmę. Tačiau iš tikro ponas Račas yra pasiklydęs tarp trijų partijų. Siekdamas karjeros, neapdairiai susidėjo su paksistais ar ten kaip tai juos palaikė, todėl skaudžiai nudegė ir teko kažkaip lįsti į atatinkamą vietą jau naujiesiems valdovams - Grybei Grybauskaitei ir Kubiliui, kuriems oponuoja aišku visoj pilnumėj.

Tuo tikslu ponui Račui teko apsimesti didžiu teisuoliu ir stoti į kovą prieš LEO.lt, sukeliant visuomenės rezonansą irgi palaikymą. Niekas nežino ar šeimininkai(Grybė Grybauckaitė ir Kubilius ) įvertino šio žmogaus pastangas, tačiau BNS viršininku jis kol kas yra.

Dar kadaise būdavo sakoma kartais - "Artūras Račas pats tapo žiniasklaidos priemone". Vadovavo Artūras Račas tokiam interneto potalui - Faktai.lt. Kaip greitai pradėjo vadovauti, taip ir pabaigė.

Kandidatavo užmti LRT generalinio direktoriaus postą, visų laimei, nesėkmingai.

Pardavinėjo savo hatą Pylimėliuose, neaišku pavyko ar nepavyko, bet atsidūrė Visaginuose, kur bandė dirbti žurnalisto darbą. Paskui sugrįžo atgal - ir štai jau Alfa redaktorius koksai tai.

Savo blog'e rašė apie mintis pasikarti, bet sakė nesikars...


Veikla

Artūras Račas garsėja, kaip BNS direktorius, o tai taip aišku, ir tampa cituojamas belenkur, mat apsiskelbė besąs ir politiniu apžvalgininku ar net visu politologu! Tik kad jo politologijos tokios, kur kažkas sako, kad toliau einamosios situacijos nieko ir nemato, tai iki kokio Čyvo ar Stomos jam, kaip rusai sako "раком до Магадана", betgi ima po kokio laiko ir paaiškėja, kad tiesą besakė!

Dargi tas pats Artūras Račas pagarsėjo Login 2009, kai gavo cielas dvi laureatines vietas - vieną už tai, kad esąs geriausias blogeris, o kitą - už tai, kad esąs žymiausias internautas. Tai po šitų apdovanojimų visi pradėjo tyčiotis ir iš tų Login konferencijų, kad jos sponsoriams prizus esą teikia, o ir iš paties Račo, kad tas neranda kito būdo, kaip pasireklamint, nes jau ir taip visiems žinomas ir garsus!

O betgi tačiau galim pasakyti ir kitą dalyką - gandai sklando, esą būtent ne kas kitas, o Artūras Račas sugalvojo akciją "Nepirk prekių Maximoje!". Tai Pipedija šiuomi Račą visapusiškai palaiko ir mano, kad akcijos yra labai gerai! Mes kovojame prieš prekybos tinklus ir oligopolijas!

Dar žinome, kad Račas - Daugliakalbys - rašo ir angelskai. Tai čia vat toks examplas: The Baltic Times

Artūro Račo misija gyvenime

"Aš laikau save žurnalistu ir ginu save ir kitus sąžiningus žurnalistus nuo A.Užkalnio bandymo įteigti, kad visi turi būti santechnikais kaip jis"[1]


Patvirtinta Račo pasitraukimo iš žurnalistikos data

"Man tai svarbu, nes tiek laiko praleidęs žiniasklaidoje, nelabai daugiau ką ir moku. Jei žiniasklaida taps tokia kaip A.Užkalnis, aš nebeturėsiu ką veikti." [2]


Grinevičiūtės išpuolis ir Račo atsakas

Artūras Račas jau viešai savo bloge pasiskelbė, kaip ir žadėjęs, savo bent jau dalinį pasitraukimą išum žurnalistikos, bent jau iš TV3 ir Alfa.lt, mat tenais į jo pasisakymą apie tuktukinimą atsakė Rūta Grinevičiūtė, dar kitaip žinoma, kaip Rūta Janutienė, katra pavadino Račą stukačiumi[3], į ką patsai Račas ir atsakė savo pareiškimu, kad daugiau nebendardarbiaus su tais, kas bendardarbiauna su Grinevičiūte[4]. Taigi dar į visą tą atsakymą buvo įvelta ir šūdų paradigma, kas nemenkai pradžiugino skaitytojus, o Pipedijai leidžia dabar pareikšti, kad tikrai ne visad Račo blogas būna nuobodus!

Račo Blogas

Dar ten visur viskas sukasi, visi internetai apie tai vyksta, blogosfera kasdien naujienas gauna. Turi tokį vieną - Račo blogas vadinasi. Dar ir external linkas: http://www.racas.lt


Istorinis įvykis ir nepriklausomo stilisto pastabos

Čia mes jau matome, kad žemiau patalpintas pilnavertis kūrinys, kuris jau peraugo į pasaką: kaip apie Kubilių pasakoja anekdotus, taip apie Račą - ištisas legendas, kur aišku melo nei kruopelės, per burną varvėjo, barzdoj neturėjo, princesės ir karalaičiai, slibinas devyngalvis ir didvyris iš paprastos valstiečių šeimos nugali blogio imperiją su visais košmariškais pabaisais!


2010 birželio 9 d. nutiko istorinis įvykis, katrą Račas netgi aprašė savo tinklaraštyje.

Kadangi anas, kaip įtakingeliausias LTV tarybos narys pirmą kartą buvo pakviestas į laidą „Teisė žinoti“ pas R.Miliūtę – chamizmu ir petraukinėjimais garsėjančią teležurnalistę doberman-pinčerio veido išraiška ir grimasomis.

A.Račo mėgstamiausi - sovietų armijos kario apatiniai baltiniai. Tokių galima įsigyti komplekte su kalsonais čia Komplekto kaina apie 18 lt.
A.Račo stiliaus marškiniai paprastai komplektuojami su apačioje užsegamais kareiviškais kalsonais.Jie parduodami kartu - kaina apie 18 lt. Dėmesio - aulinius batus reikia pirkti atskirai!

Kartu dalyvavo ir ekskonservatorius Vladimiras Laučius, Rytų Europos analitikas Vytautas Sirijos-Gira beigi amerikonas Kęstutis Girnius.

Kalbėjo apie Prezidentės metinę kalbą, tai kadangi visiems, išskirus Vytuką iš Sirijos girios, ta kalba patiko, tai nėra čia apie ką ir rašinėti. Vienintelis susirinkusių priekaištas buvo tame, kad Prezidentė nenubraižė ateities gairių bei kad daug kalbėjo apie Žmogų, nepaminėdama to Žmogaus pavardės. Ta Miliūtė baisingai kankinosi klausydama tų kalbų ir tas buvo puikiai matytis iš tų jos dobermaniškų veido grimasų, bet visgi neišdrįso naglai pavaryti ant savo būsimo viršinyko A.Račo.

Kaip teisingai pastebėjo dundukų opozicijos lyderis, įdomiausia toje laidoje buvo stebėti Miliūtės grimasose atspindėtas susilaikymo nuo įprastinio chamizmo kančias bei kaip reta nevykusį daugumos laidos dalyvių aprangos kodą.

Vladimiras Laučius, paprastai komercinių TV laidose dalyvaujantis pasirėdęs, kaip koks Gariūnų mafijozas ar Leo Trockis - juodu odiniu švarku ant juodos maikės, šį kartą apsirengė dar kvailiau – Vladimiro Iljičiaus Lenino arba laidojimo biuro savinyko stiliumi – juodu vilnoniu trieiliu kostiumu su liemene ir violetiniu (aha!:) blizgančiu šlipsu. Betrūko tik kyšančios nosinaitės ir raudono gvazdiko švarko kilpelėje, kad galėtu eiti į cirko areną pristatinėti klounų pasirodymų...;)

Jaunasis analitikas Vytautas Sirijos–Gira pasirinko praeito amžiaus 80-ųjų pabaigos kaimiško rajono komjaunimo funkcionieriaus stiliuką ir prie savo akiniuotų garbanų pasidabino aklinai užsagstytu šviesiai pilku kostiumu su visiškai tokios pat spalvos marškiniais bei iš šio kvailoko ansamblio iškrintančiu ryškiai mėlynu kaklaraiščiu su geltonomis gėlytėmis. Prie tokio apsirengimo labai tiktu baltos sintetinės kojinės, bet kadangi kamera rodė tik graudų šio analitiko mekenimą, tai į kojas nebuvo kaip dėmesio atkreipt. Ale greičiausiai tokias ir buvo užsidėjęs.

Nedaug nuo anų atsiliko ir pats Artūras Račas. Reikia pastebėti, jogei anam nors ir sunkiai, bet visgi pavyko atsikratyti velvetinio aprangos stiliaus.

Užtat dabar anas perėjo prie aulinių batų vidurvasaryje ir po švarkais dėvimų sovietinės armijos apatinių baltinių be apykaklės, paprastai komplektuojamų su apačioje užsegamais kalsonais.

Nežinome, ar tie auliniai buvo su kailiu, bet tų sovietinių kareiviškų apatinių baltinių tai matyt Račas kadaise galingai užsipirko, nes kitokių ir nenešioja. Trumpai jo išorinį įvaizdį laidoje galima būtų apibūdinti taip – nuėjusį į tvartą pašerti kiaulių ūkinyką atbėgusi žmona informavo, jog anas kviečiamas į televiziją, pas pačią Miliūtę! Tai tas nukrapštė nuo aulinių prilipusį kiauliašūdį, užsimetė ant pirktų iš okupantų kareivio apatinių baltinių juodą šliūbinį švarką ir tokiam pavidale nusirioglino į tą laidą.

Vienintelis, kas mokėjo apsirengti – tai K.Girnius, pasidabinęs amerikoniškų akademinių propesorių stiliumi – pilkos flanelinės kelnės, geltonas sportinis švarkas bei prasagstyti žydri marškiniai be jokių šlipsų.

Nu ir aišku, pati Miliūtė buvo aptempusi savo padžiūvusias grožybes dailiu kostiumėliu, bet kad anos veido grimasos ir piktas galvos kraipymas permuša visas stilistų pastangas įvaizdžio srityje. Lady Doberman Pinscher - nei ką dadėt!

Tai tiek stilisto pastabų apie tą istorinį įvykį – pirmą būsimo LTV derektoriaus A.Račo pasirodymo R.Miliūtės laidoje „Teisė žinoti“.


Račo dundukai ir blogo Žiurkė

Žiūrėti dar


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Artūras Račas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!