Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Maikė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Maikė - toksai drabužis, daugiausiai gi unisex ir netgi unisize dydžio, kad būtų mažiau vargo su visokiomis išmieromis. Tai lietuviškai VLKK sako, kad negalima sakyti "maikė", o reikia sakyti "marškinėliai" ar išvis netgi "sportiniai marškinėliai", netgi jei maikė visai ne sportinė.

Maikės seniai tapo specifiniu kultūriniu fenomenu: kadangi paprastai jos būna vienspalvės ir neįdomios, tai ant jų būtinai kažkas sugalvoja uždėti piešinį kokį nors, kuris kažką simbolizuoja, kitaip tariant - kažkoksai simbolis.

Dažnai maikės būna su kokiu nors dvasingu užrašu, neretai ant maikių būna kokie nors prekės ženklai, neretai tie prekės ženklai nieko bendro su maike ir maikės gamintojais neturi. Dar neretai ant maikės būna koks nors piešinis iš rock ar metalo grupės - tai tada matosi, kad maikę nešioja kažkosai hipis ar metalistas.

Maikės dažniausiai būna dviejų spalvų baltos arba juodos, nors visi puikiai žino, kad šitos dvi spalvos labiausiai veliasi pūkais, purvinasi, gadinasi ir niekam netinka. Tačiau kažkodėl visvien tokias maikes visi nešioja. Rečiau būna kitų spalvų maikės, kurios žymiai gražesnės, tačiau kažkodėl nelabai populiarios.

Tą pačią maikę gali nešioti ir vyras, ir moteris, o neretai ir pakaitom, tad maikė - tai labai universalus drabužis, atitinkantis feminizmo principus. O atitinkamai, maikės labai tinka ir yra dažniausiai nešiojamos su džinsais.