Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Heavy Metal

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Metalas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą smarkiai gresia BANAS!!!!!

Heavy Metal - taigi tiesiog metalas, tokia iškreipta muzika ar gal greičiau toksai smagus triukšmas, kurio klausytis mėgsta visokie metalistai ir panašūs į juos juodaodžiai. Arba dar kaip senais laikais vadindavo - tai sunkiojo metalo muzika, apie kurią kažkada labai giliai aiškino toksai Kazimieras Šiaulys, apskelbęs, bent jau sunkesniais variantais tai esanti kokia tai muzikinė aklavietė.

Tai šiąją Heavy Metal aklaviete paskui džiaugiasi visokie aklavietėn pakliuvę žymūs blogeriai, ypač tokie kaip Adis ar Rokiškis Rabinovičius, nes jie yra akivaizdžiai šitos nesąmonės mėgėjai.

Heavy Metal kadaise išsivystė iš Hard Rock, tai ankstyvame, švelnesniame savo segmente nemenkai šie žanrai sutampa, grupės tos pačios ir kartais sunku pasakyti, kuri kokiai krypčiai labiau priklauso. Pradžioje Heavy Metal laikytas tiktai Hard Rock porūšiu, kažkokia atšaka, bet einant metams, metalas išsivystė ir išsiplėtė tiek smarkiai, kad dabar jau Hard Rock atrodo tik kaip nedidelė, trumpai egzistavusi kryptis, turėjusi gana mažą stilių įvairovę.


Tikresnė tiesa apie Heavy Metal muziką

Metalas - gi atseit esą muzika ir netgi Rock muzikos porūšis, nors kokia ten muzika, tai biesas žino, nes jokios ten muzikos nei pėdsakų nėra!

Tai jau čia pabandykit mus paneigti, jei netikit! Vat matot, kad paneigti nepavyksta.


Metalo skirstymas pagal stilius

Tai patys metalistai pasakoja, esą esą daug rūšių to metalo, ir esą esą jos skirtingos netgi. Ir esą esą visos savų gerbėjų turi. Ir taip toliau:

Ir taip toliau.

Akivaizdu, kad taip nėra, ir tai net ne muzika, todėl visi šieji skirstymai akivaizdžiai ir atvirai yra absurdiški ir melagingi. Gi patys metalistai skirstomi į šiaip visokius metalistus ir į ūmliautus.

Psichikos ligų ir homoseksualizmo propaganda

Yra vienintelis istorinis dalykas, kurį žino visi seni metalistai, dar nuo seniausių grupių laikų: visas metalas - tai tik psichikos ligonių kleidėjimas, čia dar tais laikais, kai Black Sabbath atsirado, tai išsyk viskas aišku pasidarė. O be to, visi tie vadinamieji metalo muzikantai ir atlikėjai - tai homoseksualai yra visame gražume, čia pakanka pasižiūrėt į kokius nors Judas Priest, kur aiški simbolika visa ta jų, su odinėm striukėm, aptemptom kelnėm ir panašiai, o ir jie patys neslepia to ir neneigia. Todėl vienareikšmiškai turim pripažinti, kad tai šita muzika - tai ne kas kita, kaip satanistų ir piderastų sąmokslas, skirtas tvirkinti jaunimui.

Todėl, kad metalistai neslepia savo tų pseudomuzikinių polinkių, vienareikšmiškai galim pagal tai ir identifikuoti, kad tai vaivorykštinis sąmokslas ir kitos šlykštynės rodomos renginiuose, vadinamuose koncertais kelia pasibjaurėjimą.


Taip pat galbūt norėjote pasižiūrėti apie medžiagą metalą