Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hard Rock

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Hard Rock - tokia Rock muzikos šaka, kuri susiformavo apie 1970 ir vystėsi iki kokių 1980, galų gale tapdama tiesiog tokia visos Rock muzikos norma, kad galų gale Rock ir Hard Rock pasidarė iš beveik viena ir tas pat, nes jei ne Hard Rock, tai jau klausimas kyla, ar išvis tai Rock. Trumpai tariant - ta muzika, kuri apie viską.

Esminiai Hard Rock bruožai - tai daug ryškesnė ritmika ir gitaros. Tipiška Hard Rock grupė turi labai išvystytą mušamųjų sekciją su daugybe visokių būgnų ir lėkščių, ir su paprastais kokiais nors būgneliais čia niekas nepaeis. Negana to, Hard Rock grupė visada turi dar ir bosistą, ir gitaristą. Arba netgi ir du gitaristus. Ir daug groja gitaromis, pavarydami dar ir gitarinių rifų visokių.

Dėl to ritmiško, sunkaus ir kieto skambesio visas tas Rock nuokrypis ir buvo pavadintas Hard Rock.

Kadangi niekas aiškiai negalėjo pasakyti, kuo tas Hard Rock skiriasi nuo kitų Rock krypčių, tai galų gale taip gavosi, kad tuo Hard Rock ėmė vadinti viską, kas tik skamba kažkiek šiurkščiau, sunkiau ar šiaip agresyviau ir ne taip dvasingai, kaip visokios švelnios, mielos ir neritmiškos Rock kryptys.

Iš Hard Rock galų gale išsivystė Heavy Metal, tai daugelis ryškiausių Hard Rock grupių yra tuo pačiu dar ir Heavy Metal ir bendrai visos metalo muzikos pradininkai.


Rock ranka ragai.png
Hard Rock yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png