Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


AC/DC

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Paskutinis albumas su Bon Scott vadinosi "Highway to Hell", ir tapo tuo, kuriuo grupė labiausiai visiems ir įsiminė. Bon Scott - tai tasai vyrukas dešinėje, kuris kažkodėl labai žvengia.

AC/DC - tokia sena grupė, kurios klausosi visokie bumeriai, arba, būkime atviri - išties tai seni perdylos, nes ta grupė egzistavo dar tais laikais, kai neegzistavo jokie internetai. Tai šita grupė laikoma viena iš žymiausių Hard Rock grupių, o kartu, senais laikais, buvo laikoma ir viena iš Heavy Metal, nors toksai jau čia ir metalas...

Yra buvę išties trys AC/DC grupės:

  • Be jų vokalisto Bon Scott, kai dainavo kažkas kitas, ko neatsimename ir jų niekas nežinojo, nes tada AC/DC buvo beveik niekam neįdomūs. Šiaip tai išties tai buvo viena iš populiariausių Australijos grupių, bet nesvarbu.
  • Su jų vokalistu Bon Scott, kur visi geriausi gabalai ir to patys AC/DC dabar nenori prisiminti, nes niekaip nesugeba pasiekti nei 3% to gerumo, kuris buvo. Tai Bon Scott vos kelerius metus buvo, bet nunešė visiems stogus savo dainavimu.
  • Be jų vokalisto Bon Scott, nes jis numirė, ir tada AC/DC susirado kažkokį Bon Scott pamėgdžiotoją, kuris negali nieko išspausti, bet net su tuo jie yra nežmoniškai populiarūs, nes netgi pamėgdžiojimas duoda tiek daug.

Iš esmės, jau apie 40 metų AC/DC pamėgdžioja patys save, vos kelerius metus buvusius su Bon Scott, ir tas pamėgdžiojimas jiems neša labai didelius pelnus. Visa gera grupė. Tik reikia klausytis tų gabalų, kur su Bon Scott. Tą įsiveskite kur nors Youtube ir nustebsite, kiek neįtikėtinai kitaip ir kaip smarkiai geriau viskas buvo. Ir tai ne dėl to, kad mes seni perdylos, čia rašome apie senienas, o todėl, kad čia tas atvejis, kur išties buvo geriau.

Deja, taip jau atsitiko, kad Bon Scott mirė, bet grupė, nors ir liūdėjo, išleido jo atminimui gedulo albumą, o paskui grojo ir tebegroja toliau, ir iki šiol visai neblogai, ir visokie albumų pardavimai eina kuo gražiausiai, ir koncertai būna didžiuliai. Ne šiaip sau yra vienais iš Hard Rock klasikų.


Rock ranka ragai.png
AC/DC yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png
Skull kaukole kaukuole Crossbones BW.png
AC/DC yra Heavy Metal grupė. Ją mėgsta visokie metalistai.

Black SabbathDIOScorpionsMetallicaSlayerMegadethAnthraxW.A.S.P.TestamentAC/DCIron MaidenAcceptHelloweenNightwishKing DiamondManowarDeathCannibal CorpseMotorheadGuns N' RosesEuropeJudas PriestBon JoviDiamond HeadWarlockLita FordMercyful FateWhitesnakeTherionNapalm DeathCandlemassSepulturaVenomCeltic FrostMinistryDie KruppsDestructionPanteraMorbid AngelCarcassSodomExodusDeicideAnnihilator

Rock ranka ragai.png