Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Iron Maiden

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Satanistai ir Gotai tiki, kad metalo muzika gali prikelti zombius ir blogio jėgas

Iron Maiden (tariama, kaip "airon meidin", bet ne kaip "iron maiden") - Britų metalo grupė, tapusi visos šlykščios gotų ir metalistų pseudokultūros išraiška. Neabejotina jiems Black Sabbath įtaka.

Ši grupė susikūrė maždaug 1979 ir savo bandomąjame albumėlyje ("Soundhouse tapes") įrašė kelias Bitlų stiliaus daineles. O paskui prikūrė krūvą visokiausių dainų ir dainuškių, kurias tik girtas metalistas ir teklausys. Garsiausios jų dainuškės - "Two minutes to midnight", "Iron Maiden", "The Number of the Beast", "Halloved by thy Name" (kažkodėl dažnai vadinama "Halloved by the Name") ir kitos - ryškus ir atviras satanizmo pasireiškimas muzikoje. Dainose dominuoja blogis, teroras, seksas, tamsa, bedievystė, pragariškas misticizmas, satanizmas, išsigimimas, niūrumas, depresyvumas, agresyvumas ir psichikos liga.

Vėliau atėjęs pas juos dainuoti Bruce Dickinson (jau pavardė ką reiškia!) - išvis Šėtono apsėstas, prakeiktas ir manoma, pasiuntinys žemėje, gal net Antikristas. Pakanka pamatyti, kaip jis tris valandas iš eilės akrobatiškai laksto po sceną, baisiau, nei negras ar beždžionė, bet neuždūsta ir kaukia operines raudas, kaip jūrinė sirena.