Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


The Beatles

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bitlai)
Jump to navigation Jump to search
Štai jums ir įrodymai dėl paauglių spuoguotų! Nuotraukoje jie dar nesivadino The Beatles, o vadinosi The Quarrymen - tai 1958 metai, dar prieš oficialų grupės susikūrimą.
The Beatles viename iš pirmų savo mažyčių koncertukų, kokius pradžioje darydavo. Ši nuotrauka padaryta 1961, Liverpulio Cavern Club. Po koncerto juos tenai užkabino toksai Brian Epstein, žinomas muzikos prodiuseris, su kuriuo jie ir tapo pasaulinėmis žvaigždėmis.

The Beatles arba Bitlai - daugelio daugel metų dievinta, o išties - spuoguotų paauglių grupelė, niekuo geru nepasižyminti, o tiktai šiaip sau kažkokie. Jų dainomis, kaip kad yellow submarine ar yesterday iki šiol žavisi milijonai!

The Beatles buvo unikali grupė - nuo jų kraustėsi iš proto visos Žemės planetos mergos. Kai jos pamatydavo grupės narius, jas ištikdavo kokie tai keisti ekstazės priepuoliai su nevaldomais klyksmais, nualpimais ir, kaip sako amžininkai - kartais ir su apsisysiojimais. Visas reiškinys vadinosi bitlomanija, ir daugelio vertinamas, kaip pati masiškiausia iš kada nors egzistavusių masinių psichozių. O prasidėjo gi tai nuo to, kad kartą 1962 metais jų gabalus pradėjo transliuoti Liuksemburgo radijas, tai grupė faktiškai per vieną dieną pasidarė žinoma visoje Europoje, o labai greitai - ir visur kitur.

Dar visi žino, kad bitlai buvo keturi: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison ir Ringo Starr, bet paskui atėjo tokia Yoko Ono, išsivedė Džoną Lenoną ir tada jau paaiškėjo, kad tikrasis bitlas tebuvo tas vienas, o visi kiti - tiesiog jo papildiniai. Čia dar pridėkim, kad Yoko Ono per visą planetą pagarsėjo kaip neįtikėtina rėksnė, klaikiai klaikiai rėkianti ir visus gąsdinanti savo rėkimu. Štai dėl to rėkimo išties Bitlai ir suiro.

Dargi tikresnė istorija yra tokia: visi Bitlai pastatė Lennonui ultimatumą - arba Yoko Ono daugiau niekada nesirodo studijoje, arba Bitlai nustoja egzistuoti. Lennonas pažadėjo, kad Yoko Ono neateidinės, bet ji visvien ateidinėjo ir rengė skandalus grupės nariams. O skandalus rengė dėl to, kad grupės nariai atsisakydavo į dainas įtraukinėti jos absurdišką blerbiantį rėkimą. Štai taip viskas ir pasibaigė.

Ilgą laiką bitlai buvo patys tikriausi hipiai iš visų, nes kovojo už taiką ir visokį grožį.

Dar ne visi žino, bet buvo ir penktasis tikras bitlas - toksai George Martin, kuris irgi kūrė muziką, sukūrė ir legendinį Yellow Submarine, bet kažkodėl slapstydavosi nuo visų ir nelipdavo ant scenos.


Bitlai ir mokslas

Dar mažai žinomas faktas, kad pagal The Beatles dainą "Lucy in the Sky With Diamonds" buvo pavadinta tokia Liusė, kuri yra laikoma pirmuoju dviem kojom vaikščiojančiu žmogumi, žinomu žmonijos istorijoje. Atrasta ji buvo kažkur Etiopijoje, senais 1974 metais. Anuo metu koksai tai antropologas Donald Johanson kapstėsi ir vis per radiją klausėsi, kaip grojamas to meto hitas - "Lucy in the Sky With Diamonds".

Tai kai atrado kažkokios keistos moteriškės skeletą, tai ir pavadino ją Liuse, tiesiog pagal tą dainą. Tai dabar visi, kas tą žino, klausydami tos bitl7 dainos, įsivaizduoja mažą šimpanzę primenančią beždžionę, vaikštančią dviem kojom.

Spėjam, kad kai bitlai kūrė tą dainą, tai nesitikėjo, kad ta jų Liusė šitaip atrodanti gausis.

Dar kažkokie visiškai nesusiję kiti bitlai

O dar yra kiti visai bitlai, tai kažkokie amerikonai sugalvojo, kad internetai pernelyg sudėtingai užrašomi, užtat išrado kokius tai kodus, kurie irgi bitlais vadinami - koksai tai "bit.ly"... Aišku, paskui tuos kodus tiktai adminai ir tesupranta.