Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Taika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Taika - tai toksai reikalas, kur nėra karo, o kaip kažkoks mokslininkas sakė - III Pasaulinio karo nebus, nes žmonija iš ankstesnių karų pasimokė, taip kad vietoje to bus tokia aktyvi kova už taiką, kad akmens ant akmens neliks. Dar kiti sako, kad išties taikos nebūna, o būna tiktai periodai, kai karai laikinai aprimsta.

O dar visi žino, kad taika neretai būna toksai karas, kuris nepaskelbtas. Štai kur nors Padniestrėje tokia taika jau daugiau kaip 20 metų tęsiasi. Ir Abchazijoje bei Pietų Osetijoje nuolat vis taika, kuri dar sustiprinama Rusijos taikdariškais veiksmais. Ir kur nors Sirijoje yra taika, nes visa tai, kas ten vyksta - tai taika. Ir Libane taika jau tęsiasi senų seniausiai. Ir kuo smarkiau kovojama už taiką, tuo daugiau ten tokios taikos.

Pipedija šiuomi kategoriškai pasisako už taiką, remia bitlus ir hipius, kovoja prieš I Pasaulinį karą, II Pasaulinį karą ir bet kokį cheminį ginklą, išskyrus tik LSD, nes pastarasis savo haliucinacijomis primena mus.

Dar turim pasakyti, kad jau strategiškai praėjo 20 metų, po SSRS sugriuvimo, taip kad jau apie taiką mums reikia pradėti skubiai galvot, nes greitu laiku ir Rusija sugalvos atsiimti ir okupuoti viską atgal bei mums savo taiką įvest, kaip jau kadaise įvedė, kai Liaudies Seimas už taiką prabalsavo...