Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Abchazija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Abchazijos vėliava bendrai tai turi tik tiek gražaus, kad spalvos čia bent jau ne tokios baisios kaip pas kai kurias kitas Rusijos sukurtas separatistines valstybes.

Abchazija - tokia pseudovalstybė, kurią sukūrė Rusija, atvežusi krūvą ginklų vietiniams banditams ir parėmusi juos savo kariuomene. Tada jau karinėmis pajėgomis pakovoję prieš Gruziją, atplėšė gabalą šiosios žemių ir padarė menamai nepriklausomą valstybę. Taigi, scenarijus buvo panašus, kaip ir Pietų Osetijoje ar Padniestrėje. 1993 metais tasai scenarijus buvo įvykdytas labai paprastai, nes Gruzija pasipriešinti neįstengė, o Rusijos kariuomenė vienu ir tuo pat metu ir kovojo Abchazijos pusėje, ir vaizdavo kažkokius taikdarius, kurie esą abiem pusėm neduoda kovot.

Dabar gi Abchazija - nepriklausoma valstybė, kurios vadovai tėra paprasti banditai. Kaip tokiai menkai šūdų valstybei, turi nežmonišką kiekį ginkluotės - dešimtis tankų, dešimtis šarvuočių, krūvas artilerijos sistemų ir taip toliau, ir netgi 6 naikintuvus Su-27. Savaime aišku, visa ta ginkluotė tiesiog netikėtu stebukliniu būdu tenai atsirado iš niekur, ir šaudmenys irgi iš niekur, ir dar instruktoriai ir karininkai iš niekur. Tiesiog savaime. Ir toliau savaime veikia ir nesensta.

Po karinio atsiskyrimo nuo Gruzijos, abchazų banditai surengė etninius valymus, per kuriuos nužudė apie 10 tūkstančių civilių gruzinų, o dar apie 250 tūkstančių privertė bėgti. Panašiai buvo priversti bėgti ir daugelio tautinių mažumų atstovai. Turint omeny, kad Abchazijoje buvo vos truputį daugiau kaip 500 tūkstančių gyventojų, tai liko vos 200 tūkstančių su trupučiu. Abchazijos valdžia pusiau oficialiai skelbė, kad šitaip sprendžia butų trūkumo problemą ir kad šitaip butų pasidarys užtenkamai visiems.

Pagrindinės Abchazijos pajamos - iš Rusijos turizmo, mat turi kažkiek kurortų ir labai stengiasi prisikviesti Rusijos turistų. Bendrai daugiau tai jie nieko neturi, išskyrus jūrą ir pagankamai gerą klimatą.

Tėra vos keletas realių valstybių, kurios yra pripažinusios Abchazijos nepriklausomybę. Bet netgi ir tos realios valstybės yra šūdinos. Čia visas Abchaziją pripažinusių šūdų valstybių sąrašas: