Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sirija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sirijos gyventojai yra laimingi ir patenkinti, jie džiaugiasi esama valdžia ir puošia gatves Asado atvaizdu, nes gyvena laimingoje šalyje

Sirija - dvasinga ir garbinga Sirijos arabų socialistinė respublika, kur valdo prezidentas Bašaras al Asadas, nešantis visiems džiaugsmą ir laimę, nes tik jo dėka žmonės gyvena gerai. Tačiau klastinga JAV užpuolė šią šalį su savo ekstremistiniais sukilėliais, bandančiais nuversti teisėtą valdžią.

Melagingi prasimanymai, skleisti daug metų apie tai, kad kasmet tūkstančiai visokių sirų dingsta be žinios ir yra nužudomi kalėjimuose, kad kažkoks Sirijos saugumas kankina dešimtis tūkstančių žmonių ir kad naktimis ateina į namus, iš kur išsiveda ir paskui jau apie žmogų jokios žinios - visa tai buvo melas, dešimtis metų skleistas imperialistų propagandos.

Visi žino, kad Bašaras al Asadas yra demokratiškas, geras ir doras šalies vadovas, o žmonės ten gyvena labai laimingai. Paramą Sirijai reiškia ir visokie žemaitiški vieningumo judėjimai.


Sirijos istorija

Turim paminėti, kad Sirijos sostinė Damaskas yra seniausias pasaulio miestas, nes be perstojimų žmonės jame gyvena jau 4000 metų. O dar kokiame tai iškastiniame Sirijos mieste Ugarite buvo atrasta pati seniausia pasaulio abėcėlė, iš kurios greičiausiai išsivystė visos kitos abėcėlės.

Visa tai melas, kad Bašaro tėvas Hafezas ir dėdė Rifaatas 1982 surengė kažkokias Hamos skerdynes, kur Sirijos vyriausybės pajėgos ėjo per miestą, veržėsi į butus ir žudė visus, kas gyvas, įskaitant ir moteris, ir vaikus, ir kūdikius, taip sunaikindamos maždaug 20-40 tūkstančių žmonių, kurie neapgalvotai nesusiprato iš ten pabėgti, skirtingai nuo to maždaug 100 tūkstančių, kurie pabėgo ir dar kokių 50 tūkstančių, kurie dar anksčiau pabėgo.

Čia buvo tik išvalymo operacija ir nesiskaito, nes Sirijos vyriausybei reikėjo miesto, kuriame nebūtų gyventojų, kad būtų galima apgyvendinti kokius nors kitus gyventojus arba šiaip kad pasišalintų tie, kurie netinkami. Išties tai čia klastingi sukilėliai patys visus gyventojus išžudė, o tada patys išsižudė, o tada į miestą įžengė Sirijos kariuomenė, kuri galbėjo žmones, tiksliau palaidojo juos.

Ir melas, kad dar 1981 ten pat surengtos buvo skerdynės, kur nužudė apie 350 žmonių ir dar apie 600 sunkiai sužalojo, kovodami su visokiais besipriešinančiais musulmonais ir atsirinkdami atsitiktinius vyriškos lyties asmenis, kurie būtų vyresni, nei 14 metų, kad šitaip visus įbaugint. Išvis apie tokius mažus skaičius neverta kalbėti, nes tai nesiskaito.

O dar istoriškai Sirija garsi tuo, kad kadaise jos sostinė Damaskas buvo ir mameliukų imperijos sostinė. O tie mameliukai visame pasaulyje tuo garsėdavo, kad kai kur eidavo baudžiamųjų akcijų daryt, tai žudydavo visus iš eilės - ir vyrus, ir moteris, ir vaikus, ir kūdikius. Tradicijos tokios pas juos buvo.

O dar taip pat gerai žinoma, kad kai jaunaturkiai surengė armėnų genocidą, tai jie begales žmonių išvarė į tais laikais jų valdomas Sirijos dykumas, kur tie mirė iš troškulio. Ir taip pat ir asirų genocidas irgi ten surengtas buvo panašiai.

Taip pat turim pridėti, kad Sirija didžiuojasi savo senomis istorinėmis tradicijomis, jas puoselėja ir gerbia.


Sirijos cheminis ginklas

Sirija nuo seno turi išimtinai tiktai taikiems tikslams skirtą cheminio ginklo programą ir 5 cheminio ginklo gamyklas, kuriose tą taikų cheminį ginklą gamina. Kaip paaiškėjo kadaise per skandalus dar 1994, kažkodėl Rusija tiems taikiems tikslams į Siriją gabeno savo chemijos specialistus ir visokias žaliavas, skirtas zarino, VX, iprito bei zomano gamybai. Šitai buvo daroma taikiais tikslais, kad būtų galima apginti socializmą ir išsaugoti liaudies santvarką.

Netiesa, kad Sirija tuo cheminiu ginklu naikina taikius gyventojus, nes Jungtinių Tautų ataskaitos melagingos. Visi jose esantys įrodymai rodo, kad išties puolimą, per kurį buvo išnuodyta pusantro tūkstančio žmonių ir dar keli tūkstančiai sužeisti, surengė Sirijos sukilėliai. Štai tie įrodymai:

  • Apšaudymas buvo padarytas iš vyriausybės kontroliuojamo Damasko. Tai įrodo, kad sukilėliai apgalvotai iš tos vietos surengė apšaudymą, kad apkaltintų Sirijos valdžią.
  • Buvo panaudotas zarinas. Tai įrodo, kad Sirijos sukilėliai tyčia panaudojo cheminį ginklą, kurį turi Sirijos valdžia, tam kad apkaltintų Sirijos valdžią.
  • Apšaudyti buvo rajonai, kur gyveno daug civilių. Tai įrodo, kad Sirijos valdžia negalėjo panaudoti cheminio ginklo, nes ji būtų neapšaudžiusi civilių.
  • Apšaudyta buvo naudojant 1967 metų gamybos rusiškas chemines raketas. Tai įrodo, kad Sirijos valždia nenaudojo cheminio ginklo, nes jis buvo panaudotas sukilėlių, galinčių gauti rusišką ginkluotę.
  • Cheminis apšaudymas buvo surengtas prieš pat pradedant tuose apšaudytuose rajonuose didelį Sirijos kariuomenės puolimą. Tai įrodo, kad Sirija nenaudojo tenai cheminio ginklo, nes jei puolė, tai jai nebuvo prasmės tenai panaudoti tų ginklų.
  • Sirija turi labai daug cheminio ginklo. Tai įrodo, kad jie tą cheminį ginklą taupo ir saugo, o jei taip neapgalvotai jį švaistytų, tai neturėtų. Todėl Sirija negalėjo panaudoti cheminio ginklo.


Sirijos užsienio santykiai

Sirija turi tris draugiškas valstybes, kurios yra tikros rėmėjos - tai labiausiai ten Sirijoje savo karines bazes turinti Rusija, paskui jau Iranas, o dar paskui - Kinija, Venesuela ir Šiaurės Korėja. Kažkodėl visos kitos šalys nelabai draugiškai žūri į Siriją, nes vis kažkuo nepatenkintos.

Taip pat pati Sirija irgi yra rėmėja poros šalių, tik tos yra kažkuo nepatenkintos ir sako, kad Sirija jas remti turėtų dar labiau - viena tai Libanas, kurį draugiškos Sirijos karinės pajėgos okupavo 1976 ir paskui buvo iki pat 2006, o kita - tai Palestina, kuriai Sirija dešimtis metų tiekia ginklus ir karinius instruktorius.

Tačiau aišku, kad jei karas Sirijoje nepasibaigs, tai Sirija gal ir parems kokiomis nors cheminio ginklo atsargomis, tai gal draugiškiau tada žiūrės į ją šios dvi valstybės, nes bent jau kokia Hezbola iš Libano tai džiaugsis, o Hamas iš Gazos ruožo irgi džiaugsis.

Nes jau po tų cheminių atakų, kur Sirijoje buvo, Asado valdžia mestelėjo užuominų, kad geriau jau JAV jų nepultų, nes nežinia kokių cheminių ginklų teroristai gali gaut, jeigu Sirija pralaimės.