Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Iranas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip gražiai pasimato skirtumai tarp Irano ir visokių išpendėjusių Vakarų valstybių

Iranas - nuostabi juk šalis Artimuosiuose Rytuose kažkur, tai taip vat pasižymėjo tuo, kad senais laikais tenai buvo Persija, bet tos ten senai neliko, o vėliau buvo garsusis Kalnų Senis su savo visokiais asasinais, bet ir to neliko. Tai gavosi šūdina valstybė, kuri buvo niekam nereikalinga, pakolei tenai naftos kažkas nerado.

Tai viskas baigėsi paprastai, kad per visokius ten kolonizatorius viskas susijaukė ir kilo revoliucija, kurioje nugalėjo pati durniausia ir sveiku protu neįtikėtina kombinacija - islamo komunistinė partija. Įsivaizduojat tokią? Tai vat čia panašiai, kaip sukryžminus kokius fašistus su kokiais nors scientologais, tai būtų europinis panašaus reiškinio variantas.

Tai dabar Iranas pasaulyje garsėja tuo, kad vaikams kapoja rankas už kokius nors nusižengimus, vykdo viešas mirties bausmes, hidžabo nenešiojančias moteris būna, kad ir akmenimis negyvai užmėto minia vietinio teismo sprendimu ir taip toliau. Nes tai tokia kultūra ir juos reikia suprasti, nes tolerancija to reikalauja. Negalima gi smerkti žmonių, kad jų kultūriniai papročiai ir tikėjimas kitoks.


Irano atominė bomba

O tai dar Iranas 20 metų krušo protą visam pasauliui, kad nekuria atominės bombos, tai krušo, krušo, rėkė vis, kad čia Vakarų sąmokslas esą ir taip toliau. Tai per tą laiką prisistatė krūvas priešlėktuvinių raketų, požeminių slėptuvių ir gamyklų, įsirengė balistines raketas, kurios net iki Lietuvos nuskrist galėtų, du branduolinius reaktorius, kelias sodrinimo gamyklas ir dabar jau kaip spėja nekurie tarptautiniai veikėjai iš TATENA, jau gali ir turėti tą bombą, o gal net ir kelias.

Taip kad štai jums ir prašom, bet visvien taikus atomas, nes juk sako, kad tik taikiems tikslams, o juk negalime jais netikėt, negražu būtų sakyt, kad melas.