Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teroristas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Teroristai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šis straipsnis gali supykdyti kažkokią tai užjūrio valstybę. 
Laukite juodo busiuko gatvėje ir visokių spionų.
Bet taip kaip pažiūrim rimtai, taigi išties tai juk nėra jokių kliūčių tiems teroristams į lėktuvą pakliūt, o visos tos biurokratijos tiktai paprastus žmones dusina

Teroristai - gi taigi anie, kur dėl jų visos kaltės kyla, tai ten kažkokį erchercogą nušovė, tai štai jums ir prašom - Pirmasis pasaulinis karas, tai ten kažkokį vokišką reichstagą sudegino - tai štai ir vėl, naciai valdžioje, o paskui tik pyst ir teroristai kažkokį pasienio punktą užpuolė, tai štai ir Antrasis pasaulinis karas, o paskui tik pyst ir vėl visokios nesąmonės, tai ten koks Irakas užkariautas, tai ten kokie dangoraižiai nugriauti - vat ir vėl jums karas su terorizmu, kaip sakant, visame gražume, tai dabar pabandykit mums pasakyt, kad ne teroristai dėl visų viso pasaulio bėdų kalti?

Taigi žinoma, kad žinomiausi yra vat tokie teroristai, kaip marksistai, komunistai, anarchistai, islamistai ir dar įvairios kitos rūšys. Tai tarp kitko, ir patsai dar Leninas, ir Stalinas, ir netgi lietuvis Dzeržinskis buvo teroristai savo laiku. Ir Fidelis Kastras, ir visi kiti.

O tai kas dar įdomiau, tai britai net ir Mahatmą Gandį vadino teroristu, nors šitas tai buvo toksai, kur su savo ožkele gyveno ir jos pieną gėrė ir nesipriešinti niekam siūlė, tiktai mokesčių nemokėt. Tai matyt už tuos mokesčius ir buvo paskelbtas teroristu.

O dabar gi naujas šposas - kai teroristai sprogdina ir užgrobdinėja lėktuvus, tai sprogmenis prasineša visaip, tai dabar žmonės tikrinami įvairiai, kad neprasineštų, o naujausias teroristų išradimas - tai skystus į ploną plastikinę bonkutę supiltus sprogmenis susikišt į šikną ir taip prasinešt, tai dabar jau patys suprantate, kokius patikrinimus kai kada daro įtariamiems terorizmu veikėjams kai kuriuose didžiausiuose pasaulio aerouostuose. O naujas gandas sako, kad sprogmenis galima laikyt ir implantuose, pavyzdžiui, įsiūtuose į dirbtinius papus. Taip kad kokia nors moteris rizikuoja ir po operaciniu stalu atsigult, kilus įtarimams.

O dar kadaise visiems būdavo sakoma, kad su teroristais kovoja visoksai specnazas, bet kad vis paaiškėdavo, kad tai ten tas specnazas yra teroristai iš Alfa Grupės, tai ten tas specnazas yra Kadyrovo daliniai, tai ten dar kokie nors banditai...

Dar žr.