Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mahatma Gandis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai šitas indų seneliukas išrado dalyką, kuris apvertė visą pasaulį: bet kurią valdžią galima nuversti arba įtakoti, tiesiog sutartinai nemokant mokesčių

Mahatma Gandis arba Mohandas Karamčandas Gandis (orig. Mohandas Karamchand Gandhi) - plačiai žinomas istorinis indų herojus, be viso kito - dar ir anokio lietuvio Vydūno draugelis: pasakojama, kad vienas kalbėdavo sanskritu, o antrasis - lietuviškai, ir abu vienas kitą suprasdavo.

Labiausiai pagarsėjo Gandis tuo, kad nuo Britų imperijos atplėšė Indiją, o dar ir taikiu būdu, naudodamas nesipriešinimo taktiką - tiesiog pasyviai nepaklusdamas ir ragindamas lygiai taip pat nepaklusti kitus. Tai po gero laiko tarpo šią taktiką pasigavo Landsbergis, kuris taip pat nuo Sovdepijos atplėšė Lietuvą.

Tačiau yra vienas momentas, kurio nenori minėti nei Indijos, nei Lietuvos, nei dar kokios nors šalies oficialūs veikėjai - visa Gandžio nesipriešinimo metodikos esmė buvo tame, kad skatino nemokėti mokesčių. Principas paprastas: bet kuri valdžia gyvena tik iš mokesčių. Ir jei tų mokesčių žmonės pradeda nemokėti, valdžia bankrutuoja ir suyra. Taip galima taikiu būdu įtakoti bet kurią vyriausybę. Ir Gandžiui tai puikiausiai pavyko: negaudama mokesčių, britų kolonijinė administracija bankrutavo, o visa Indija britams staiga tapo klaikiu nuostolių šaltiniu, tokiu, kad šieji patys nepriklausomybę jiems suorganizavo, kad tik atsikratytų.

Tai vat dabar ir pasigirsta tokios šnekos, kad pvz., Lietuvos valdžia sugalvojo didinti mokesčius ir laikyti stabilų lito kursą, idant bankai nuostolių nepatirtų ir šitaip visus gyventojus varo į krizę ir ekonominį krachą. Bet vat jei gyventojai susiimtų ir nustotų mokesčius mokėt, tai per porą mėnesių valdžia gatvėje subines gyventojams laižytų, mokesčius sumažintų, korupcionierius išmestų, galų gale regresinius mokesčius panaikintų ir t.t. - išsyk gyvenimas taptų gražesniu. Tai štai apie tai tyliai ir užsimena kai kurie Naujosios Lietuvos atstovai. Kad nereik čia jokių revoliucijų, o viską galima išspręsti taikiu būdu.


Dar visokie gandai

Dar visokie nepatvirtinti gandai kalba, kad Gandis visą savo subrendusį gyvenimą pragyveno su ožka. Ir visur su ja važinėdavo, net jau patapęs įžymybe, į susitikimus su visokių valstybių vadovais vietoj žmonos vesdavosi ožką. Tai ir sklido kalbos, kad išties jo žmona tai visai ne žmona, o tik šiaip dėl vaizdo labiau, tuo tarpu tikroji žmona - tai toji ožka, kurią jis visur su savimi tamposi. Na, bet mes čia į svetimą klyną gal nelįskim, nes kad ir kas ten būtų, išradimas su mokesčių nemokėjimu - tikrai pakeitė pasaulio istoriją.


Gandis ir nacizmas

Kažkada gi išlindo, kad tasai Mahatma Gandis išties tai tebuvo kažkoksai antisemitas, flirtavęs su visokiais raudonaisiais ir labai nekentęs žydų. Tai užtat paskui paaiškėjo visokių įdomių faktų apie jį[1].

Tai paskui vienas iš Mahatmos Gandžio anūkų, anoksai Gandžio Instituto prezidentas Arun Gandhi aiškino, kad žydai sukūrė smurto kultūrą ir turėtų išties draugauti su visokiais islamistais, o ne priešintis jiems.

Tai aišku ir akivaizdu, nes kai Hitleris buvo valdžioje, tai Mahatma Gandis skelbė, kad žydai privalo kolektyviškai nusižudyti. O savo laiškuose į Hitlerį jis kreipdavosi fraze "brangus drauge". O kai Hitlerį nuvertė, tai tasai pats Mahatma gandis skelbė, kad jis nebuvo blogas žmogus. O savo biografui, kuris buvo kažkoks Louis Fischer, Mahatma Gandis aiškino maždaug taip:

Taigi žydai visvien numirė, tai ir ką?

Taip pat gi Mahatma Gandis aiškino, kad Didžioji Britanija turi pasiduoti naciams ir juos įsleisti, atiduodama jiems savo žemę ir pastatus. O britai, visą tai atidavę, galės likti laisvi, nes neatiduos naciams nei savo sielų, nei savo minčių. Čia jei netikit, tai tiksli jums citata:

Let them (the German National Socialist invaders) take possession of your beautiful island with your many beautiful buildings. You will give all these, but neither your souls, nor your minds.

O ir su rasizmu Mahatma Gandis kovojo keistai - kai Pietų Afrikos Respublikoje buvo naikinami zulusai, tai jis organizavo indų brigadą, kuri tuos zulusus šaudė, o paskui dar ir gavo apdovanojimą už drąsą, nes pats ir dalyvavo tame.

O paskui tokia Indira Gandi, kuri buvo jo dukra, visaip teisino sovietų invaziją į Afganistaną ir aiškino, kad dėl visko kaltos Jungtinės Valstijos.

Tai štai tokia čia visa taiki politika išties.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.