Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Islamistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šis straipsnis gali supykdyti kažkokią tai užjūrio valstybę. 
Laukite juodo busiuko gatvėje ir visokių spionų.
Taip vat nuo mažumės auklėjami...

Islamistai - tai irgi kaip ir teroristai, tai ten panašiai, kaip kokie fašistai, tiktais religiniai ir musulmoniški, o jau visai gražiai pavadinant - tai atstovaujantys islamizmą.

Taigi nedaugelis težino tokį įdomų istorinį faktą juk, kad Hitleris su musulmonais buvo draugiškas labai, tai todėl net ir delegacijas siųsdavo tenai, ir mokino visokių ten paslapčių doktrininių ir taip toliau. Tai vat kai nacius išmušė, tai dabar anieji islamistai tęsia darbą.

Taip kad vat jei kokius islamistus pavadinsite fašistais, tai ne tik kad visai nesuklysit, bet netgi visiškai nesuklysit, nes iki nacių įsikišimo į Artimųjų Rytų politiką, jokiais ten islamizmais nei nedvokė, o atsirado tokie tiktai po to, kai jiems visokie fašistukai ėmė doktrinas kalt.

Tai tiek jums šį kartą politinio švietimo, mielieji. Dar, beje, neužmirškit, kad islamistai su islamu maždaug tiek teturi bendro, kaip ir kokie nors save kastruojantys skapai su krikščionybe - ir vieni, ir kiti save vadina tikrojo tikėjimo nešliais, bet tai tokie pat nešliai, kad kaip sakant, visame gražume.

Dar, beje, kartais tokie asasinai būna užvadinami protoislamistine sekta, nes kadaise senovėje irgi visiems varė šiurpą, bet paskui išnyko, kai kažkokie irgi aršiu islamu pasižymintys mameliukai tiems asasinams surengė genocidą.