Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Islamizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
O tiems, kas sako, kad islamas yra smurtinis, tai visiems galvas nukirst reikia!!!

Islamizmas - tai tipo kaip islamas, betgi visai priešingai, nes islamistai nusižengia Koranui, katras teigia, kad žudyti nevalia ir taip toliau. Todėl islamizmas yra blogai, o islamas yra gerai. Todėl visi turėtume atsukti savo veidus į Pranašą ir tikėti juo, ir melstis, taip pat ir išmokti arabų kalbos, idantinai mokėtume perskaityti Koraną, nes kas negali perskaityti Korano, tas negali gauti žinojimo.

Taip kad tiesa tėra viena, o visos kitos religijos žiauriai ir giliai klysta, todėl jų atstovai turi atgailauti ir atsiversti į tikrąjį tikėjimą, o kas neatsivers - tasai bus nubaustas pačiu žiauriausiu kerštu iš islamistų rankų.

Visi žino, kad islamas - tai taikiausia pasaulio religija, o islamizmas - dar taikesnė jos atšaka, kuri neša pasauliui taiką ir meilę, todėl yra pranašesnė už bet kokį netikėlių tikėjimą, o taip pat už kitas islamo pakraipas, kurios neatitinka griežčiausiių vahabizmo idealų.


Islamizmas ir Lietuva

Dar visokie gandai sklaido, kad ir su Lietuva kažkoks islamizmas būna kartais susijęs. Tai čia žinom porą įtariamų, bet nekaltai apkaltintų personų, kurios abidvi kažkodėl moterys, atsivertusios į islamą dar jaunose dienose:

Islamizmas ir kitos šalys

  • Charlie Hebdo, laikraštukas, užrūstinęs ne vieną barzdočių