Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šiaurės Korėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šiaurės Korėja, oficialiai dar vadinama Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika arba KLDR - tai tiesiog šiaurinė Korėjos pusė - komunistinė, šaltesnė ir biedna. Kai Pietų Korėja džiaugiasi turtais ir tuo, kad net krizės nepatiria, Šiaurės Korėja kankinasi nuo bado, tačiau apsiginklavusi iki dantų, reikalauja iš pietiečių pinigų bei maisto, nes kitaip užpuls... Tai puikūs santykiai tarp dviejų giminaičių - marginalo su vėzdu ir turtingo entelegento.

Šiaurės Korėja nėra labai didelė - 26 milijonai gyventojų. Tačiau kadangi gyventojai tarnauja kariuomenėje po porą dešimtmečių, tai gaunasi taip, kad Šiaurės Korėjos armija yra viena iš didžiausių visame pasaulyje.

Visokie sovietmečio nepatyrę vakariečiai būna, kad stebisi, jog vyrai ir moterys Šiaurės Korėjoje gali pasirinkti tik vieną iš 15 valdžios patvirtintų šukuosenų, bet neįtaria, kad tokia pati tvarka buvo ir prie Stalino visoje SSRS, o ir paskui būdavo šukuosenų katalogai. O vat kad žmogus už pripieštus Didžiąjam vadui ūsus gali būti sušaudytas, o visa jo giminė, įskaitant ir pusbrolius, tetas ir panašiai - susodinta į koncentracijos stovyklą - štai tuo tai kažkodėl niekas nesistebi.

O dar Šiaurės Korėja turi didžiausią visoje planetoje stadioną - aišku, kad tai jų Nacionalinis stadionas. Pavadintas Rungrado Gegužės 1 dienos Stadionu (neklauskite mūsų, ką reiškia tasai "Rungrado"), jis buvo atidarytas 1989 metų gegužės pirmą dieną, taip ir gavo tą pavadinimą. Stadionas yra tokio dydžio, kad jame gali tilpti 114 tūkstančių žiūrovų, tačiau paprastai talpina begalines minias išmuštruotų komsomolcų, kurie turi rengti visokius šokius ir pasirodymus, skirtus Didžiąjam Vadui.

Dargi Šiaurės Korėjos skurdas dasiveda iki to, kad žmonės yra priversti tręšti laukus savo šūdais. Taip, taip, jūs teisingai supratote - žmonių šūdai yra naudojami kaip trąšos. O tai kadangi jokios higienos čia nėra, tai po tų trešimų žmonės apsikrečia visokiomis kirmėlėmis ir po to serga porą savaičių.

Žodžiu, Šiaurės Korėjos žemdirbystė tokia žemdirbystė...

Šiaurės Korėjos armija džiaugiasi nauju ginklu ir grūmoja kumščiais
Pasaulis sunerimęs protestuoja

Branduolinio ginklo bandymai

Pasiryžimas sukūrti branduolinį ginklą reikalauja sumažinti kitus ekonomikos sektorius

Čia pusiausvyra branduolinė sutriko Pasaulyje: Šiaurės Korėjos raketos dar nepasiekia Lietuvos, bet artimus ir stiprius savo kaimynus jau erzina smarkiai. Tai nieks nežino, ką daryt: nuverst valdžios neina, o kad užpult - tai irgi nesigautų, ba apsiginklavę tie lig ausų, o ir atominę bombą jau matomai turi...

Betgi reik pripažinti, kad visai neblogas biznis: jei anksčiau Šiaurės Korėjos ambasados nelegaliai narkotikais prekiavo ir padirbtus dolerius apyvarton leido, tai dabar legaliai galima visokios humanitarinės pagalbos reikalaut...


Internetas

O taigi dar naujiena - pasirodo Šiaurės Korėjos vadas Kimas Jongas Ilas pasiskelbęs didžiausiu pasaulio kompiuterių specialistu, tobiš hakeriu, sukūrė kažkieno padedamas labai klaikų Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos internetą, tai dėl apribojimų visokių tiktai pats visoje Šiaurės Korėjoje jį ir temato... Visiems kitiems - nicht verbotten!

Tiesa, dar reikia paminėti, kad nors internetai čia ir neleidžiami, bent jau Starcraft veikia visame gražume, ir ne kokiuose kompiuteriuose, o visiškame reale.

Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong Il stebi branduolinį bandymą
Korėjietiška raketa
Tai čia dar ir generolų visokių jie turi, apsikarsčiusių medaliais, kaip šarvais... Matyt už 1000 užmuštų tautiečių - po medalį...


External linkai apie Šaiurės Korėjos branduolinius bandymus: