Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pietų Korėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pietų Korėja - tagi ta pati, kurios labai nekenčia Šiaurės Korėja. Gi visas pasaulis žino: Pietų Korėja - tai panašiai, kaip kokia Japonija, tiktai naujesnė, labiau atsilikusi ir dar labiau išprotėjusi, nes kur japonai su visokiais robotais žaidžia, tai pietų korėjiečiai žaidžia su visokiais zergais.

Susikūrė šita šalis, kai SSRS bandė savo pajėgomis sukurti Revoliuciją pačioje Korėjoje, o korėjiečiai ėmė ir prisišaukė JAV pagalbos - tai po ganėtinai žiauraus karo Korėja liko padalinta perpus - į laisvą demokratinę liaudžiai priklausančią Šiaurę ir imperialistinius antidemokratinius kapitalistinius Pietus. Kažkodėl gavosi taip, kad laisvojoje Šiaurėje visi ėmė gyventi su uniformomis, konclageriuose ir maitintis sauja ryžių per dieną, o imperialistiniai Pietūs tuo tarpu suklestėjo ir tapo viena iš galingiausių pasaulio šalių.

Dar reikia pridėti, kad Pietų Korėjos sostinė yra Seulas, o visa jos visuomenė organizuota pagal siaubingą konclagerinę LLRI metodiką, kur valdžia nesirūpina žmonėmis ir laisvoji rinka rodo savo siaubingas drakoniškas grimasas.

Pietų Korėjos gyventojai nuo seno labai mėgsta ryžius ir kimči, t.y., tokius su raudonaisiais pipirais raugintus kopūstus. Taip pat labai mėgsta kiaulieną - čia kaip ir Lietuvoje, visokios kiaulės ne šiaip mėgstamos, o tiesiog vos ne garbinamos. Žodžiu, jei ne raudonieji pipirai, galėtų tie korėjiečiai būti visai kaip lietuviai. Na, dar jei vietoje ryžių duoną valgytų.

Taigi, ryžiai, kimči ir kiauliena - tai Pietų Korėjos nacionalinis valgis. Tuo tarpu Šiaurės Korėja maisto neturi, tai neturi ir tokio nacionalinio valgio. Ką padarysi.

O dar, Pietų Korėjoje yra keistų prietarų. Bene populiariausias - kad ventiliatorius gali išsiurbti žmogaus sielą ar sveikatą, kai šis miega. Taigi, nuo to žmonės visaip apserga, juos ima kamuoti silpnumas, depresija, visokios ligos, o paskui jie numiršta. Tai todėl korėjiečiai nakčiai išjungia visus ventiliatorius, o taip pat išjungia ir kompiuterius, nes tie irgi ventiliatorius turi. Ir netgi kondicionierius nakčiai išjungia, nes ir šie turi ventiliatorius.

Kitas išplitęs korėjiečių prietaras - kad raudona spalva galima rašyti tiktai mirusio žmogaus vardą, nes raudona spalva užrašytas žmogaus vardas reiškia to žmogaus mirtį. Taigi, jei parašysite kam nors kalėdinį ar naujametinį sveikinimą raudonu flomasteriu, tai šitą priims, kaip kokį mirties palinkėjimą. O jei pats pasirašysite raudonai, tai galvos, kad gal čia koksai jūsų pomirtinis sveikinimas.